Jed وایات ماهرانه واکنش نشان می دهد به سابق هانا قهوه ای با استفاده از N-Word

اضافه کردن دو سنت. Jed وایات به ظاهر در واکنش به جنجال های اطراف سابق هانا قهوه ای‘s اخیر استفاده از N-word.

روز شنبه, مارس 20, لیسانس آلوم مایک جانسون به اشتراک گذاشته صمیمی پیام در مورد قدرت با استفاده از یک پلت فرم خوب است. “من نمی توانم تظاهر به دانستن چه هر کس دیگری قلب” Johnson, 32 نوشت: در کنار سیاه و سفید عکس از خود در Instagram. “کلمات قدرتمند هستند. ما مسئول کلمات ما – آنهایی که ما با استفاده از در خطا و آنهایی که ما با دقت انتخاب کنید به ساخت یک مسیر رو به جلو است.”

نیروی هوایی دامپزشک که ستاره دار در کنار وایت و براون هر دو 25 در فصل 15 از ABC واقعیت دوستیابی سری منعکس شده در مسیر خود را به شهرت و چگونه او تلاش به عنوان یک الگوی مثبت برای جامعه سیاه و سفید.

Jed Wyatt Subtly Reacts Ex Hannah Brown Using N-Word
Jed وایات و هانا قهوه ای است. شاتر (2)

“من باور نمی کنم این مسئولیت از مردان و یا زنان در این کشور برای ادامه تحمل فکری و عاطفی بار توضیح فرهنگی ما لطمه می زند که ما نیز سعی کنید برای درمان از آنها را,” او نوشت. “اما من معتقدم که ما می تواند جامعه ما را از طریق گفت و گو باز و متفکر اکشن و داستان سرایی است که امیدوارم پل فرهنگ ها و نسل ها.”

جانسون متفکر توجه داشته باشید که ملاقات با یک زن دور از کف زدن از دیگر اعضای لیسانس کشور از جمله اشلی Iaconetti و خاک رس بندر. وایات پاسخ بود ظریف — اما eagle-eyed واقعیت طرفداران تلویزیون شد و سریع به اطلاع او در واکنش به سابق خود نامزد رسوایی.

“آمین” نشویل بومی اضافه شده در نظرات.

Jed Wyatt Subtly Reacts Ex Hannah Brown Using N-Word
حسن نیت ارائه میدهد Jed وایت/Instagram

قهوه ای موجب یک بحث طولانی در میان لیسانس ملت و آن fanbase پس از او گرفتار شده بود گفت: N-word در طول یک Instagram زنده در روز شنبه, مه 16. این رقص با ستاره ها برنده شد آواز به همراه DaBaby‘s “راک استار” زمانی که او بود به نام برای با استفاده از کلمه موهن که به نظر می رسد در این آهنگ از آلبوم.

“من واقعا فکر نمی کنم من گفت که کلمه من فکر نمی کنم من گفت که کلمه اما در حال حاضر من مانند,” اوه, خدا,'” آلاباما بومی گفت: در طول livestream. “من هرگز استفاده از آن کلمه. من هرگز به نام کسی که. ما نمی گویند که کلمه. … و حتی اگر من به طور تصادفی آن را می گویند من بسیار متاسفم من آواز خواندن یک آهنگ و نه حتی فکر کردن.”

یک منبع بعد که توضیح داد به ما هفتگی است که لیسانس آلوم بود “واقعا خجالت زده و شرمنده” توسط حادثه.

“او عمدا می گویند N-word, اما او می داند که او کاملا در اشتباه است و همچنین می داند که چرا مردم ناراحت هستند با او” خودی اضافه شده است. “او این را می بیند به عنوان یک درس اصلی است و واقعا متاسفم.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de