کتی پری واقعی در مورد حامله بودن در میان قرنطینه: “من فزاینده’

کاندید شدهاند. کتی پری باز کرد تا در مورد quarantining میان coronavirus همه گیر در حالی که باردار و ترویج پنجمین آلبوم استودیویی.

“من قرار دادن خودم به کار” گرمی نامزد 35 گفت: Radio.com روز شنبه, مارس 21. “من قطعا خودم قفل در اتومبیل پارک شده در مقابل خانه من و گریه گاهی درست مثل هر کس دیگری می کند.”

این بت آمریکایی قاضی شده است حلق آویز در خانه با او نامزد اورلاندو بلوماو 9 ساله پسر فلین که او حضانت مشترک با میراندا کربه عنوان به خوبی به عنوان دو جوان برادرزاده.

Katy Perry Gets Real About Being Pregnant Amid Quarantine
کتی پری در کاخ لی/شاتر

به عنوان یک “سوپر برنامه ریز” در “بابونه” خواننده مبارزه با این مستند و در اصل برنامه ریزی در کار “تا [خود را] آب را شکست.”

کالیفرنیا بومی توضیح داد: “در گذشته من یک کمال گرا بریده بریده دمدمی مزاجی کنترل و تمام کمال بریده بریده کنترل انجمن فزاینده در حال حاضر. و برنامه ریزان فزاینده. من فزاینده کمی مثل هر روز. اما من هم گچ آن را به عدم اطمینان از باردار شدن و داشتن فرزند و نمی دانستند [آینده]. لس آنجلس فقط تمدید اقامت خود را در خانه [سفارش] تا شاید اوت, و من فقط می خواهم, ‘OK, من قصد دارم به اعتماد حرفه ای.'”

پری افزود: “من می دانم که من باید تفکر. من می دانم که من باید به صحبت کردن با من درمانگر. من اصلا از این فرصت فقط به مانند یک لیوان شراب در حال حاضر اگر من به یک نقطه خاص از ” آه خدای من این راه بیش از حد, من نمی تواند رسیدگی به این, من یک شیشه.’ این یک زمان واقعی برای من است. من احساس می کنم تمام احساسات.”

این “سر و صدا” خواننده اعلام کرد در ماه مارس که او و بلوم, 43, در انتظار اولین فرزند خود را با هم debuting ضربت کودک خود را در “هرگز فرسوده سفید” تصویری. ماه بعد زن و شوهر اعلام کرد که آنها در حال انتظار برای یک نوزاد دختر با رنگ صورتی پوشش جنسیتی نشان می دهد.

در اوایل این ماه, موسیقی آمریکا جایزه برنده به دیگری نگاه اجمالی از او جوانه زدن حلقه در “گل های داوودی” موزیک ویدیو.

پری خودش را می بیند به عنوان “یک سه گانه F” در آینده او گفت: Lionel Richie و لوک برایان در یک American Idol قسمت در اوایل این ماه. “اما منصفانه و بسیار سرگرم کننده,” او توضیح داد در آن زمان است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de