Khloe, Kourtney Kardashian سهم راز مو نکاتی برای سالم و لذیذ قفل

Khloe, Kourtney Kardashian سهم راز مو نکاتی برای سالم و لذیذ قفل. عکس: زرق و برق

Khloe and Kourtney Kardashian دو تن از اعضای خانواده شناخته گسترده خود را برای امضای مدل مو. از این رو در زمان که در آن تعدادی از مو موسسات بسته هستند بسیاری از طرفداران چپ بدونم که اسرار خود را به سلامت مو.

مصرف برای یوتیوب, خواهر خود را به اشتراک گذاشته Holy Grail راهنمایی و ترفندها برای قوی تر و shiner ، در Kourtney مورد خاص “پس از قرنطینه آغاز شده و من تنها شده شستشو مو با آب به خصوص از آنجایی که من شده اند با دیدن هر کسی” او نشان داد.

“من آن را خشک و بعد با یک Aquisse مو حوله عمامه من معمولا انجام یک ماسک صورت, پس از آن من فقط با قرار دادن آن در یک مستی با ابریشم scrunchie کمک می کند که با پاره شدن یا آسیب رساندن به موهای خود را, اما آن را صرفا slicked با موی طبیعی گریس.”

اما Khloe از سوی دیگر لگد کردن او هفته با مو پاک و با زمان اجازه می دهد تا آن را برای دریافت چرب در زمان. “به طور معمول در ابتدای هفته من خواهد شستشو و سشوار مو من و سپس من شامپو فرد [اما] چهارشنبه یا پنج شنبه من شروع به انجام یا پایین مستی و یا یک اسب پایین و فقط کار با آن است.”

او نیز با استفاده از وقت خود را به تمرکز بر روی انجام DIY ماسک مو. “گرم روغن برای حدود ده ثانیه یا بیشتر تا زمانی که آن را گرم و داغ است و سپس اعمال گرم روغن برای مو خود را قرار داده و در یک حوله بپیچید [یا کلاه دوش] و اجازه دهید آن را برای 20-30 دقیقه نشستن. شستن موهای خود را به طور معمول شاید [اضافه کردن] اضافی [دور] شامپو برای گرفتن روغن ، آن را دم رطوبت و درخشش را به بیش از حد فرآوری شده ،

اما Kourtney ساخته شده مطمئن شوید که به ترک طرفداران با یک نکته “اگر شما همه از شامپو خشک پودر بچه ترفند را انجام دهد. اجازه دهید آن را برای چند دقیقه نشستن برای جذب چربی اضافی پوست و سپس مالیدن آن اطراف به خلاص شدن از شر سفید chalkiness.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net