کیم کارداشیان می کند ‘قرنطینه تمرین در یک خطرناکی کوچک لباس شنای زنانه دوتکه


Kim Kardashian Does ‘Quarantine Workout’ in a Tiny Bikini and Sneakers
حسن نیت ارائه میدهد از کیم کارداشیان/Instagram

ترک آن را به کیم کارداشیان برای انجام در خانه تمرین پوشیدن یک itty-bitty لباس شنای زنانه دوتکه. 39 ساله و مادر چهار زمان به ‘گرم در روز جمعه, مه 22, به اشتراک گذاشتن عکس از NSFW بلند کردن اجسام sesh.

برای عکس-دیدار-تمرین KKW زیبایی بنیانگذار چپ کمی به تخیل یک پلنگ چاپ لباس شنای زنانه دوتکه زوج با Yeezy 500 بالا Tyrian کفش ورزشی. او عینک کلاه گیس بلوند مدل دهید و جدا در این مرکز است.

در اولین عکس او لبخند برای دوربین در حالی که نما seductively در stairmaster. دوم این است که یک شات از Skims موسس ورزشی بدن.

کارداشیان زیر نویس عکس سری “قرنطینه تمرین.”

Kim Kardashian Does ‘Quarantine Workout’ in a Tiny Bikini and Sneakers
حسن نیت ارائه میدهد از کیم کارداشیان/Instagram

طرفداران بسیاری برای گفتن در بخش نظرات این پست. “زوم کردن در که در آن ماشین شما باید” یک پیرو گفت: در مورد ستاره دلخواهی در ورزشگاه خانگی راه اندازی. “من سزاوار نیست این” شوخی دیگری Instagram کاربر.

یکی از با نگه داشتن کارداشیان ستاره طرفداران تا به حال specifical درخواست. “لطفا یوزپلنگ چاپ Skims,” پیرو التماس کرد.

در حالی که آن را به نظر نمی آید مانند یک حیوان چاپ خط در آثار فقط رتبهدهی نشده است. به جای کالیفرنیا بومی, همه چیز در مورد بازی گاه به گاه-سرد خنثی بخشد Skims.

او به تازگی راه اندازی مجموعه ای از سبک مش undergarments برای تابستان و شات کمپین عکس های خود با استفاده از مک غرفه عکس برنامه.

که نه تنها راه منحصر به فرد که در آن کارداشیان را ترویج Skims خط. روز شنبه, مارس 21 او مدل دو تکه از پنبه مجموعه توسط جفت شدن آنها را با یک قطعه منحصر به فرد از لباس.

“همه تا لباس پوشیدن و با هیچ جایی برای رفتن” او زیر نویس عکس سری. معروف جهان, واقعیت, ستاره های زوج یک لباس زیر سفید مجموعه ای با یک جفت از assless گاوداران و عینک آفتابی.

“Yeeeee haaaaaaawww” خواهر Khloe Kardashian اظهار نظر در پست. فوری تاثیر گذار میزبان جیمز چارلز رو در در سرگرم کننده با نوشتن “بده من پشت شلوار.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de