Amanda Bynes سهام زندگی پس از به روز رسانی ‘درمان’: من هنوز درگیر

مثبت headspace. Amanda Bynes به طرفداران او یک عمر به روز رسانی و به اشتراک گذاشته است که او را به خوبی انجام می دهند — و هنوز هم مشغول به نامزد Paul Michael.

“آپدیت: گرفتن مدرک لیسانس من از <URL>. در نظر گرفتن کلاس های آنلاین تلاش برای دریافت 4.0 معدل :] ” این Amanda Bynes نشان می دهد آلوم, 34, زیر نویس a selfie از طریق Instagram روز شنبه, مارس 23. “به دنبال به جلو برای شروع فروشگاه آنلاین من در آینده #اهداف است.”

Paul Michael and Amanda Bynes Instagram
حسن نیت ارائه میدهد از Amanda Bynes/Instagram

Bynes قبلا فارغ التحصیل شد و در ژوئن 2019 از مد موسسه طراحی و تجارت که در آن او موفق به دریافت دیپلم در رشته هنر در کالا توسعه محصول است.

این اسپری مو بازیگر توضیح داد که او سپری کرده است “2 ماه گذشته در درمان” که در آن او “مشغول به کار بر روی مهارت های مقابله ای برای کمک به من با اضطراب اجتماعی است که باعث شد من به رها کردن از مدرسه ماه پیش.” Bynes گفت که او “در مسیر بازگشت و به خوبی انجام می دهند” در زندگی انتقالی و “انجام درمان در طول هفته است.”

او افزود: “هنوز هم مشغول به tha love of my life, Paul. امیدوارم که همه شما ایمن ماندن!”

این آسان یک ستاره تقسیم از مایکل — که به او پیشنهاد شده در روز ولنتاین در این سال در ماه مارس ، روز بعد Bynes اعلام کرد از طریق Instagram که او بود در انتظار اولین فرزند او با نامزد. مایکل نوشته شده همان اطلاعیه خود Instagram صفحه همراه با یک پیر selfie با Bynes و سونوگرافی عکس با نام ذکر شده در تصویر.

Bynes’ وکیل دیوید Esquibiasمنحصرا تایید به Us Weekly, on May 4 که سابق بازیگر نقش مکمل زن باردار نیست.

Amanda Bynes Says She's Still Engaged to 'Love of Her Life' Paul Michael
Amanda Bynes حسن نیت ارائه میدهد Amanda Bynes/Instagram

این همه که زاج شده است تحت یک conservatorship پس از سال 2014 زمانی که او دچار یک رشته از بهداشت روانی و سوء مصرف مواد مسائل. Bynes به یاد می آورد که به چالش کشیدن دوره و او تصمیم به بازنشستگی از بازیگری در نوامبر 2018 مصاحبه با کاغذ مجله.

“من فقط به حال هیچ هدف در زندگی است. من می خواهم مشغول به کار تمام زندگی من و [در حال حاضر] من انجام شده بود هیچ چیز” او گفت: در آن زمان اشاره کرد که او در حال حاضر چهار سال و هوشیار است. “من تا به حال مقدار زیادی از زمان در دست من است و من ‘از خواب بیدار و پخت و به معنای واقعی کلمه بود سنگسار در تمام طول روز طولانی است. … [من] حلق آویز کردن با یک seedier جمعیت و من جدا شده بسیاری … من واقعا به استفاده از مواد مخدر و آن را تبدیل به یک واقعا تاریک غمگین دنیا برای من است.”

اما Bynes بازگشت به ناتوانی در مارس 2019 به دلیل “شکست [که] در نتیجه احساس تحت فشار بودن در کانون توجه” یک منبع گفت:” ما در زمان.

یک سال بعد او مرد ستاره بررسی می شود به یک مرکز سلامت روان. Esquibias گفت: ما در آن زمان “هر گزارش که آماندا رنج می برند که از الکل یا مواد مخدر اعتیاد مسائل کاملا نادرست است. ما برای حفظ حریم خصوصی در طول این زمان و برای هر حدس و گمان در مورد زندگی شخصی او از مردم و رسانه ها را متوقف so Amanda می توانید تمرکز بر گرفتن بهتر است.”

در اوایل این ماه Esquibias توضیح داد به ما که Bynes است “نه در هوشیار امکانات زندگی” است اما “پناه در یک محیط امن” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de