18-year-old Arizona زن سفر به هاوایی و دستگیر شد پس از اتهام نقض قرنطینه

یک زن آریزونا سفر به هاوایی و دستگیر شد پس از اتهام نقض دولت اجباری جهت است که گردشگران و بازگشت ساکنان خود جدا برای 14 روز.

Alyza توسکا, 18, گیلبرت را بازداشت گرفته شده در روز چهارشنبه در یک رستوران مواد غذایی سریع در Laie جایی که او مشغول به کار بود با توجه به آزادی مطبوعات از فرماندار ،

توسکا وارد o’ahu در مارس 6 و روز بعد شروع به ارسال عکس از خودش در سواحل در Laie و Hauula. محققان گفت که در طول این زمان او باید تحت قرنطینه توسکا کردم یک کار در یک رستوران محلی.

Alyza توسکا از Gilbert, Ariz. (حسن نیت ارائه میدهد Dept. از ایمنی عمومی)

او دستگیر شد و پس از یک ساکن محلی گزارش به مقامات که توسکا بود و گفته میشود در نقض اضطراری سفارش.

او برگزار شد در $2,000 وثیقه و چهره به اتهام نقض نظم و به صورت “unsworn جعل به قدرت” با توجه به انتشار.

آن است که روشن نیست اگر توسکا دارای نمایندگی حقوقی.

“14-روز خود قرنطینه قوانین محافظت از همه ایمنی و بهداشت” دادستان کل کلر Connors در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما قبلا هم گفته ایم اگر شما می آیند به هاوایی با انتظار است که شما می توانید چشم خود را قرنطینه سفارش شما به احتمال بسیار زیاد گزارش می شود, بازداشت و زندان در مواجهه با جریمه های سنگین. همه ما باید انجام بخشی از ما برای محافظت از خودمان ما خانواده و دوستان و مهمانان است.”

نیویورک شهرستان, گردشگری, Tarique Peters, 23 دستگیر شد در هاوایی هفته گذشته نیز پس از اتهام نقض قرنطینه سفارش. او به بازداشت پس از ساکنان را دیدم او را به ارسال عکس ها را به رسانه های اجتماعی خود را در ساحل.

کارکنان در هتل پیترز که در آن اقامت داشت نیز گفت: مقامات که آنها را دیدم او را به ترک محل چندین بار در حالی که او قرار بود به خود منزوی.

هاوایی بخش حمل و نقل در ماه آوریل گفت: ورود مسافران در هاوایی باید خود قرنطینه و امضای سند تصدیق کرد که نقض قانون است که یک جرم جنایی است که می تواند در نتیجه $5,000 خوب و/یا یک سال در زندان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de