Brandi Glanville: من بچه ها را با سفید کننده زمانی که آنها وارد خانه

تمیز دمدمی مزاجی! Brandi Glanville گفت: او اسپری بچه ها او را با سفید کننده زمانی که آنها می آیند در داخل خانه است.

“من واقعا نمی مراقبت [درباره مواد شیمیایی] چون من مصرف بسیاری از انواع مختلف قرص” به زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره, 47, گفت Becca توبین در سهشنبه, مارس 22 قسمت از “Brandi Glanville كلیك كنید” پادکست. “من اسپری سفید کننده در کودکان … هنگامی که [آنها] در آنجا که شما نمی توانید خرید الکل در هر نقطه. بنابراین من فقط رقیق برخی از سفید کننده و آب و هر کس می شود یک کمی اسپری اسپری.”

این براوو شخصیت سهام فرزندان ماسون, 16 و جیک 13 با شوهر سابق او را ادی \ \ christina rose. سابق زن و شوهر شده اند سرحد سران بیش از مدرسه در منزل کودکان خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Brandi Glanville Sprays Her Kids With Bleach and Water
جیک \ \ christina rose Brandi Glanville و میسون \ \ christina rose. حسن نیت ارائه میدهد از Brandi Glanville/Instagram

“من فکر می کنم باید آن را کوتاه تر کرد ستاره گفت توبین, 34. “این 8:30 تا 3:30 نشستن در یک مکان. که bulls–t. من به آنها گفتم آنها می تواند جست و خیز مدرسه. پدر خود را یک d–k و او به من گفت ” چرا آنها از دست رفته کلاس در خانه خود را؟’ من گفت: “از آنجا که من نمی خواهم چشم خود را به صدمه دیده است از روی صفحه نمایش آبی ، آن کار نمی کند.”

از نوشیدن و به Tweeting نویسنده در ادامه گفت “من مانند سرگرم کننده دیوانه و او را خسته کننده است که باعث می شود مطمئن شوید که آنها انجام مشق شب خود را. من دوست دارم که در شما. هیچ کس مطمئن ساخته شده من مال من است.’ من چیز دیگری برای آنها را من انجام مشق شب خود را برای آنها را بیش از حد. به علاوه من می توانم. F–k است.”

در اکتبر 2019 در برادر بزرگ مشهور آلوم گفته سرگرمی امشب که دوستانه coparenting با \ \ christina rose, 46 و همسرش, LeAnn Rimes, “می آید و می رود.”

Glanville توضیح داد: در آن زمان: “ما باید یک مبارزه یک هفته و پس از آن ما نمی خواهد. اما می آید که با پدر و مادر دو تقریبا در نوجوانان است. یک نوجوان و یک تقریبا نوجوان. … من نمی دانم که چگونه ما آن را از ما LeAnn ادی و خودم. ما که یک چیز بزرگ برای من می گویند ما. ما شگفت آور کودکان است.”

به معروف تک آلوم رفت و در را به جریان در مورد ماسون و جیک خواستار آنها را “هوشمند و مهربان و مردم خوب است.”

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های منحصر به فرد!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net