می توانید من را به ساحل برود ؟ یا دیدن یک دوست ؟ چگونه به سهولت به فعالیت های روزمره در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

تمام 50 ایالت در ایالات متحده در حال حاضر بازگشایی در برخی از ظرفیت پس از چند ماه تعطیلی و محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. مانند محدودیت های خود را راهنمايي در مورد آن کسب و کار می تواند بازگشایی و فعالیت های که در حال تلقی قابل قبول متنوع توسط دولت و شهرستان. و در حالی که موثر ترین راه برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر است که هنوز هم به ماندن در خانه بسیاری از آمریکایی ها به دنبال راه هایی برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی.

اخبار یاهو صحبت با دکتر دارا کاس, یک, یاهو, اخبار پزشکی کمک کننده و استادیار طب اورژانس در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در مورد بهترین راه برای سهولت به برخی از فعالیت های با حداقل خطر. توصیه های خود را? به دنبال فعالیت در گروه های کوچک است که شما می توانید معاون کشیش بخش.

“من احتمالا با شروع فعالیت های خارج با مردم من می توانید کنترل که در واقع به من شادی” کاس می گوید. “من فکر می کنم ملاقات یک دوست نشسته در خارج, داشتن یک نوشیدنی است یک راه عالی برای شروع است.

“شروع به خم شدن و شاید جلوی خانه شاید حیاط خلوت. پیدا کردن جایی که دوستان بوده اند که آنها احساس بیمار که آنها را دیده ام” او می افزاید. “شما واقعا می توانید شروع به ساختمان از دایره خود را یک خانواده دیگر در یک زمان شاید یک زن و شوهر از دوستان در یک محیط امن و قابل پیش بینی محیط زیست است.”

حتی برخی از فضای باز در فضاهای عمومی مانند پارک ها و سواحل در حال حاضر می تواند ریسک پایین تر اگر اجتماعی فاصله اقدامات در حال اجرا. باد می تواند به سرعت رقیق ویروس که باعث کاهش شانس آن پخش كردن, خارج از منزل, و, ویروس است که بعید است به گسترش در آب با توجه به CDC.

“شما می خواهید به نشستن با مردم که در حال حاضر زندگی می کنند در خانه خود و یا مردم شما در حال حاضر تصمیم دارد در قرنطینه دایره” کاس می گوید از دیدن فضاهای باز. او همچنین توصیه می کند با پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش در راه خود را به و از پارک و یا ساحل; اما از بین بردن ماسک خود را هنگامی که شما در حل و فصل کردن به دور از دیگران خوب است بیش از حد.

NEW YORK, NEW YORK – مارس 17: مردم در عمل اجتماعی فاصله در محافل سفید در دومینو پارک در ویلیامزبرگ در طول coronavirus بیماری همه گیر. (عکس Noam Galai/گتی ایماژ)

هنگامی که شما حرکت می کند در داخل خانه اما احتمال پیمانکاری و یا گسترش این ویروس را افزایش می دهد و مردم را احاطه کرده بیشتر شانس خود را تکثير می شوند.

“هنگامی که شما در یک فضایی است که در داخل, با 10, 20, 30, مردم, که زمانی که خود را در معرض خطر می شود و بالاتر” کاس می گوید از خدمات مذهبی یا دیگر گردهمایی جامعه.

روز جمعه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دولت فرمانداران به بازگشایی خانه عبادت با وجود گزارش های متعدد از شیوع بیماری از کلیساها در آمریکا با حداقل 33 آفریقایی-آمریکایی به رهبران کلیسا در حال مرگ از COVID-19.

“امروز من شناسایی خانه های عبادت — و کلیساها و کنیسه ها و مساجد — به عنوان ضروری مکان های که ارائه خدمات ضروري” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار ضروری است بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر.”

این بیماری همه گیر تبدیل شده است راه بسیاری از جماعت عمل ایمان خود و قرار دادن یک دمپر در بهار شهدای مانند عید پاک, عید فطر و ماه رمضان.

اما به عنوان مستند اقدامات شروع به بلند کردن کاس می گوید جوامع مذهبی می تواند خلاق برای کاهش خطر ابتلا به پرستش با هم. “اگر شما در یک جامعه است که می خواهد برای شروع به جمع آوری با هم دعا کنیم شاید شما شروع به دعا خارج است. شاید شما شروع با انتخاب گروه های کوچک در درون جامعه خود و پیو-جانشین در حالی که هر کس دیگری در خانه است و شما چرخش که در واقع در این مرکز در معبد در کلیسا در کنیسه در فرد است.”

“دلیل برای شروع آهسته است به مطمئن شوید که ما می توانیم آن را دوباره” کاس توضیح می دهد. “ما نمی خواهید به بیرون رفتن برای یک حزب و یا یک حیاط خلوت بزرگ, کباب و سپس پیدا کردن که ده نفر آلوده کردم.

“این آغاز جدید ما عادی — و نه فقط یک روز عبور از انزوای اجتماعی است که ما تجربه شده است.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • مغلوب ساختن پیشی جستن هل ‘پیچ و تاب سرعت’ تلاش coronavirus واکسن نادیده گرفتن درس از یک پیش دارو فاجعه

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de