مرکز سیاست جهانی می گوید میانمار را ‘ساخت روایت است که متفاوت از اتهام نسل کشی’

AFP/فایل

مرکز سیاست جهانی ارائه شده تجزیه و تحلیل به میانمار می رود پاسخ به این دادگاه بین المللی عدالت را حاکم کرد و گفت که در آن سعی خواهد کرد برای ایجاد یک استدلال از جنایات جنگی “است که متفاوت از اتهام نسل کشی”.

ائتلاف پیشرو دانشمندان و پزشکان در حقوق بین الملل در بیانیه ای گفت: “گامبیا آورده مورد برابر میانمار به دیوان بین المللی دادگستری در سال 2019 با این استدلال میانمار به تعهدات خود عمل نمی به عنوان یک کشور عضو از سال 1948 کنوانسیون پیشگیری و مجازات جنایت نسل کشی است که مکان یک تعهد کشورهای عضو به جلوگیری و مجازات نسل کشی است.”

در این بیانیه مشاهده شده است که در حالی که میانمار ادعا کرده است که این اقدامات نظامی علیه Rohingya نمی توان نسل کشی “اولیه دادگاه یافته ها نشان می دهد نیاز به اطلاعات بیشتر به قطعی این حکم”.

“در ضمن Rohingya همچنان آواره, زندگی در شرایط نامطلوب در یک منطقه با بالاترین تراکم جمعیت در جهان,” CGP اشاره کرد.

آن را گفت که آن را منتشر کرده است یک تجزیه و تحلیل از انتظار پاسخ میانمار در 23 مه (شنبه) به ICJ سفارش به صورت موقت اقدامات مربوط به درمان از Rohingya.

به گزارش “هیچ جایی برای خوش بینی: پیش بینی میانمار در اولین گزارش به دیوان بین المللی دادگستری” است نوشته شده توسط CGP را Rohingya حقوقی فروم (RLF) و همراه با یک پیش گفتار توسط ما Ambassador-at-Large جنایات جنگی (1997-2001) پروفسور دیوید شفر – که یک کلید معمار دادگاههای یوگسلاوی در طول دولت کلینتون گفت که این بیانیه است.

این CGP گفت که در این گزارش آمده است که میانمار پاسخ خواهد داد در بازه زمانی تعیین شده و پاسخ با هدف “ساخت یک روایت از قربانیان جنگ است که متفاوت از اتهام نسل کشی”.

“همچنین ارائه اطلاعات در مورد آنچه در میانمار انجام داده است و از آنجا که حکم داده های مربوط به جریان جنایات و بحث در مورد چرا میانمار واکنش به احتمال زیاد کافی در نشست الزامات ICJ” اضافه شده به CGP.

سفیر دیوید شفر متحده در این گزارش: “[میانمار] پیش بینی گزارش ارائه خواهد شد یک نقطه عطف مهم در کمک به ICJ تعیین اینکه آیا نسل کشی اعمال مانع شده اند و شواهد اتهام اعمال نسل کشی و حفظ…یا اینکه آیا دولت گزارش نشان می دهد یک هدف سیاسی و نظامی مقامات برای ادامه کسب و کار به طور معمول در حالی که ادعا می افتد خارج از ambit از نسل کشی است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de