دیانا خواهد بود ‘خوشحال’ برای هری و مگان خروج از ‘مذاکره’ زندگی سلطنتی

دیانا خواهد بود ‘خوشحال’ برای هری و مگان خروج از ‘مذاکره’ زندگی سلطنتی

پرنسس دایانا بسیار شبیه به فرزندان او و دیگران قابل توجهی تا به حال به صورت موشکافی شدید در دست فشار دهید در حالی که همچنین زندگی استرن زندگی در کاخ.

و به همین دلیل بسیاری بر این باورند اواخر شاهزاده ولز می کردم به طور کامل حمایت پسرش شاهزاده هری و همسرش, Meghan Markle تصمیم به گام را به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

سلطنتی متخصص لسلی کارول در حالی که صحبت کردن به اکسپرس.co.انگلستان نشان داد چگونه دیانا بوده ام ‘خوشحال’ برای دیدن پسر و دختر در قانون فرار از خفگی زندگی خانواده سلطنتی اگر او امروز زنده است.

“من باور دارم دیانا آنها خوشحال بودند. او عاشق امریکا; و هیچ کس درک بهتر از دیانا چگونه خفه کننده کاخ پروتکل بودند به خصوص به اعضای خانواده که نمی تواند در قدم اهسته با آنها” کارول گفت.

“دیانا و هری و مگان نیز—که از نظر جسمی و عاطفی رسا افرادی که پوشیدن قلب خود را در آستین خود رفتار است که در تضاد به شخصیت های عمومی سلطنتی,” او اضافه شده است.

نویسنده در ادامه گفت که دیانا اغلب احساس ‘طرد” از آنجا که او احساس او ایستاده بود در خانواده است.

“دیانا به عنوان درک خوبی از آنچه در آن احساس می شود انتقاد توسط “مردان خاکستری” به عنوان او با نام مستعار کاخ بوروکرات برای متفاوت بودن از سایر اعضای خانواده سلطنتی,” او اضافه شده است.

“هری و مگان در حال پیشرفته تر از بسیاری جهات (و از آغاز رابطه خود هری به نام عناصر خاصی از بریتانیا مطبوعات برای پوشش خود از مگان و مادر او با استناد به عناوین خاص و pull-نقل قول).”

“این کاهش خواهد یافت نشده و حتی پس از Sussexes پا را از وظایف خود را به عنوان تمام وقت royals; و پاسخ های خود را گام به گام به عقب از برخی در رسانه ها و از آنلاین عضو شورای نظارت مدت حتی ثابت شده است که نقطه تمام تر!”

“به عنوان نمونه هایی از ادامه تعهد و بسیار دیانا قالب هری و مگان همچنان ادامه دارد خود بشردوستانه تلاش از Los Angeles,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de