اریک رابرتز ‘عاشق’ دیدن خواهر جولیا رابرتز پیوند با دخترش

همه در خانواده! اریک رابرتز نشان داد او قطعا می بیند شباهت بین خواهر جولیا رابرتز و دخترش, Emma Roberts.

“آنها نگاه بسیار به طور یکسان است که من دوست دارم عکس از آنها را زمانی که آنها در حال side-by-side” اریک 64 گفت: ما هفته به طور انحصاری در حالی که ترویج دختر خوانده اش مورگان سیمونز‘ Pi نانوایی و شاگرد Keaton سیمونز‘ موسیقی حرفه ای است. “آنها هر دو چنین Robertses. شما می دانید؟”

The Dark Knight بازیگر توضیح داد که این دو رابطه نزدیک چیزی است که او نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید.

Eric Roberts Loves Seeing Sister Julia Roberts With Daughter Emma Roberts
اریک رابرتز, جولیا رابرتز و اما رابرتز. شاتر (3)

“این واقعا سرد به آنها نگاه” اریک گفت. “من عاشق دیدن آنها را با هم.”

اگر چه او به هر دو Emma 29 و جولیا, 58, اریک نشان داد که او صحبت نشده به عروس فراری ستاره “در هفته” پس از coronavirus بیماری همه گیر. همسرش, Eliza رابرتز, اما نگه می دارد در تماس مداوم با او.

“من با او صحبت کنید هر روز. آنها در ایمیل” این قطار فراری بازیگر توضیح داد. “آنها صحبت کنید و من می دانم آنچه می گذرد را از طریق او.”

Eric Roberts Loves Seeing Sister Julia Roberts With Daughter Emma Roberts
اما رابرتز و جولیا رابرتز حسن نیت ارائه میدهد از اما رابرتز/Instagram

الیزا 67 گفت: ما در مورد دوستی با خواهر در قانون اشاره کرد که جولیا همواره “فوق العاده حمایت از کودکان و نوجوانان که به معنی همه چیز است.” الیزا دارای دو فرزند از ازدواج قبلی مورگان و کیتون در حالی که اریک سهام پدر اما با کلی کانینگهام.

“آنها یک رابطه زیبا,” الیزا گفت: از جولیا و نوازنده پسر 41 بود که در تور با برت جوان قبل از coronavirus تعویق. او توضیح داد که آن را به اقیانوس یازده ستاره حمایت از کیتون که منجر به ظاهر خود را در این Ellen DeGeneres در سال 2013.

“او ابزاری در گرفتن او در الن. الن نمی خواهد قرار داده و کسی که او را دوست ندارد,” مدیر ریخته گری ادامه داد. “که درب رو باز [به دلیل].”

الیزا توضیح داد که این زن زیبا بازیگر زن نیز شدت و دستور داد غذا را از او دختر “که با یک شارژ کامل وراج و آشپز است.”

“که واقعا یک معامله بزرگ است. که واقعا خاص” این خانه حیوانات بازیگر گفت: ما. “به دلیل وجود افرادی که نمی کنند. آنها نمی کنند در چیزهایی که آنها در مورد پرشور اما او می کند. من او را دوست دارم برای آن بسیار است.”

اریک تصریح کرد همسرش اظهارات گفت: “همه ما از یکدیگر حمایت کنند.”

“این خانواده است. شما می دانید آنچه که خانواده را دوست دارم. تاپیک ویژه پیوند” الیزا اضافه شده است. “می توان آن را بسیار پیچیده و گاهی اوقات آن را به کسی که شما ممکن است با دوستان اما شما احساس می کنید چیزی در مورد آنها.”

Eric Roberts Us Interview
Eric Roberts

در علاوه بر این به جولیا ادامه حمایت از کودکان خود را, اریک و الیزا در حال انجام بخشی خود را برای ترویج مورگان دسر شرکت Pi نانوایی در L. A. و جریان Keaton موسیقی در حالی که “نگه داشتن واقعا نگرش مثبت” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“همه داشتن مسائل در مورد مواد غذایی به جز من چون من در” اریک گفت: از قرنطینه راه اندازی. “من یک تقلب است. من pibakeshop.com اجرا شده توسط دختر خوانده [و] متعلق به دختر خوانده من است و من او را برای مواد غذایی است. پس از آن فوق العاده است.”

وی افزود: “شما نمی توانید ضرب و شتم آن را به خصوص برای کیک. اما برای هر چیزی است.”

با گزارش توسط Marc Lupo

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de