کری: آخرین در سراسر جهان گسترش coronavirus

شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در مکزیکو سیتی

(رویترز) – برزیل شد جهان شماره 2 کانون برای coronavirus موارد در جمعه دوم تنها به ایالات متحده پس از آن تایید کرد که 330,890 مردم بوده است آلوده به ویروس وزارت بهداشت گفت.

آن را ثبت 1,001 روزانه coronavirus مرگ و میر در روز جمعه در نظر گرفتن مجموع مرگ و میر به 21,048. رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است به طور گسترده ای انتقاد خود را برای دست زدن به شیوع است و در مرکز تعمیق بحران سیاسی است.

مرگ و میر و عفونت

* بیش از 5.23 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده اند در سطح جهان با این ویروس و 337,887 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

* برای تعاملی گرافیک ردیابی جهانی گسترش باز https://tmsnrt.rs/3aIRuz7 در یک مرورگر خارجی.

* برای ایالات متحده متمرکز ردیاب با دولت توسط دولت و شهرستان نقشه باز https://tmsnrt.rs/2w7hX9T در یک مرورگر خارجی.

* برای Eikon کاربران با کلیک بر روی MacroVitals cpurl://apps.cp./سیستم مدیریت محتوا/?navid=1592404098 برای یک مورد ردیاب و خلاصه ای از تحولات است.

اروپا

* اسپانیا را بازگشایی مرزهای خود به گردشگری در ماه جولای و خود را برتر فوتبال تقسیم خواهد شد شروع دوباره در ماه ژوئن نخست وزیر در روز شنبه به عنوان یکی از اروپا سخت ترین coronavirus مستندات شروع به سهولت. پدرو سانچز اعلام مصادف با خواستار استعفای خود را بیش از تاثیر مستند در شغل و اقتصاد از راست بورسی که به نام اعتراض از طریق مرکزی مادرید را به خود جلب کرد که هزاران نفر از بوق-بوق اتومبیل و موتور سیکلت. [L8N2D5079]

* نخست وزیر بوریس جانسون مقاومت تماس در روز شنبه از احزاب مخالف به گونی مشاور Dominic کامینگز پس از سفر او در 400 متر در حالی که همسر خود را نشان داد COVID-19 نشانه برای اطمینان از فرزند خود می تواند نگاه کرد و بعد با خانواده اش.

* روسیه گفت: 9,434 موارد جدیدی از کروناویروس گزارش شده بود در 24 ساعت گذشته, هل دادن آن در سراسر کشور شمارش به 335,882. همچنین گزارش شده 139 جدید مرگ و میر پس از یک رکورد از 150 مرگ و میر روز قبل از آوردن تلفات به 3,388.

* بریتانیا معرفی COVID-19 قرنطینه برای ورود مسافران از خارج از کشور از ژوئن 8 وزیر کشور Priti پاتل گفت: اندازه گیری است که شرکت های هواپیمایی هشدار داده اند را نابود صنعت است. تمام ورود بین المللی از جمله بازگشت انگلیسی ها را از خود جدا برای 14 روز.

آمریکا

* مکزیک روز جمعه ثبت یک رکورد برای coronavirus مرگ و میر در یک روز ارسال 479 مرگ و میر بیشتر همراه با 2,960 عفونت های جدید, با توجه به وزارت بهداشت داده است. مقامات در حال حاضر گزارش 62,527 کل موارد coronavirus و 6,989 مرگ و میر پس از تشخیص موارد برای اولین بار در مکزیک در اواخر فوریه.

* تهمت و مدیریت وزن در یک طرح دعوی در دادگاه علیه ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر را coronavirus stay-at-home سفارشات با نادر دادگاه فدرال تشکیل پرونده در حمایت از چالش قانونی او چهره خود را بیش از اورژانس قدرت.

وزارت دادگستری ایالات متحده را تشکیل پرونده در ایلینوی مشخص شده یکی دیگر از تشدید تنش با دولت در مقابله با دولت فرمانداران آن را می بیند به عنوان رفتن بیش از حد با محدودیت به معنای سرکوب coronavirus بیماری همه گیر.

* به عنوان ایالات متحده به طولانی یادبود روز تعطیلات آخر هفته آمریکایی ها در راه بازگشت پس از بیش از دو ماه از coronavirus مستندات که نگه داشته و آنها را خانه نشین با ساحل-منطقه ترافیک سه برابر از نقطه کم در اواسط ماه آوریل است.

آسیا و اقیانوس آرام

* چین ثبت شده جدید را تایید کرد COVID-19 موارد در سرزمین اصلی برای مارس 22 اولین بار آن را به خود ندیده روزانه افزایش در تعداد موارد پس از همه گیر شروع در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

* استرالیا در پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز گفت: این ثبت فقط سه مورد جدید از coronavirus روز قبل و خواست افراد جوان برای آزمایش آن را به عنوان آماده به بیشتر شل محدودیت در بارها و رستوران ها.

* Coronavirus موارد در سنگاپور در صدر 30,000 به عنوان شهر-دولت گزارش داد صدها نفر از عفونت های جدید در تنگ مهاجر کارگر خوابگاه هر روز.

* جدید خوشه از coronavirus عفونت شکسته است در مالزی در یک بازداشتگاه برای مهاجران مستند نشده, مقامات گفت.

* اندونزی تایید 949 جدید کروناویروس عفونت در نظر گرفتن مجموع آن به 21,745 وزارت بهداشت گفت. وجود دارد جدید 25 مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع به 1,351.

* بانک مرکزی ژاپن ایجاد نسخه خود را از ایالات متحده فدرال رزرو “خیابان اصلی” برنامه اعطای وام به کانال بیشتر پول برای کسب و کارهای کوچک.

خاورمیانه و آفریقا

* ایران نقل مکان کرد به باز کردن کسب و کار, سایت های مذهبی و فرهنگی به عنوان آن را برطرف محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس. موزه ها و سایت های تاریخی در حال بازگشایی در روز یکشنبه همزمان با عید el-فطر جشن که پایان مقدس مسلمانان روزه ماه رمضان, حسن روحانی رئیس جمهور گفت:. عتبات عالیات را بازگشایی در روز دوشنبه.

* یک زن مرده است در غزه پس از عقد قرارداد coronavirus بازسازی نوار غزه را برای اولین بار از مرگ و میر جهانی همه گیر وزارت بهداشت گفت.

اقتصادی خرید اینترنتی

* اجاره خودرو شرکت Hertz Global Holdings Inc HTZ.N برای ورشکستگی زمینه حفاظت از روز جمعه پس از آن کسب و کار نابود شد در طول coronavirus همه گیر و مذاکرات با طلبکاران شکست خورده به نتیجه در امداد رسانی مورد نیاز.

این شرکت که بزرگترین سهامدار است, سرمایه گذار میلیاردر Carl Icahn با نزدیک به 39 درصد مالکیت سهام است وضعیتی وخیم از دولت سفارشات محدود کردن سفر و نیاز شهروندان برای خانه باقی می ماند.

* قیمت نفت سقوط و بازارهای سهام جهانی منحرف روز جمعه به عنوان چین را به اعمال امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ بیشتر تیره و تار ایالات متحده آمریکا و چین روابط و تیره چشم انداز بهبود اقتصادی.[MKTS/لکه]

* نرخ بیکاری افزایش یافت و مجموع اشتغال کاهش یافت و در تمام 50 ایالت آمریکا و ناحیه کلمبیا در ماه آوریل با توجه به مستندات به وزارت کار گفت.

* چین کاهش رشد سالانه هدف برای اولین بار و متعهد بیشتر هزینه های دولت به عنوان COVID-19 همه گیر چکش اقتصاد آن است.

(Compiled by Angus MacSwan; ویرایش توسط John Stonestreet)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de