Jaime King مدعی سوء استفاده و بیشتر در Kyle Newman سفارش محدود

گرفتن کثیف. Jaime King مشخص شده تعدادی از متهمان حوادث سوء استفاده عاطفی در درخواست خود را به صورت یک سفارش محدود از شوهر جدا Kyle Newman.

41 ساله بازیگر اعطا شد سفارش ضابط موقت در برابر 44 ساله فیلمساز در مدت کوتاهی پس از تشکیل پرونده برای طلاق در چهار شنبه, مارس 18. در اسناد جدید به دست آمده توسط Us Weekly, the Hart of Dixie آلوم ادعا کرد که نیومن تا به حال سابقه بودن تهاجمی و احساسی و دستکاری به سمت او و که او در تلاش بود به نگه داشتن چشم در محل نگهداری او, رغم اینکه در همان دولت است.

یک منبع گفت:” ما روز جمعه 22 مه که نیومن حال ترک لس آنجلس قبل از تقسیم از پادشاه و پسران, جیمز, 6, و, لئو, 4, با او بودند. “کایل به پنسیلوانیا رفت و خانواده اش که در آن با خود کودکان و نوجوانان زمانی که این بیماری همه گیر شروع شده است و پدر و مادر خود را در سراسر همه گیر” خودی توضیح داد. “او در زمان آنها وجود دارد آنها را به خارج از کانون بود که L. A. و به طوری که آنها می تواند به خانواده اش.”

در اسناد مرتبط با سفارش محدود, پادشاه, ادعایی است که نیومن خودداری کرده است به کودکان خود به برقراری ارتباط با او را در حالی که ماندن در پنسیلوانیا و نمی خواهد آنها را به لس آنجلس است. “او گفت که او باز خواهد گشت پسران اگر من اخراج من وکیل و فرستاده او اثبات این که من” شاه نوشت و در شهادت او. “من ارائه شده ‘اثبات’ اما [او] هنوز هم حاضر به بازگشت به لس آنجلس و بازگشت ما از پسران است.”

همراه با درخواست آن نیومن باقی می ماند 100 متری دور از او در همه زمان شاه خواسته دادگاه برای حفاظت اضافی برای فرزندان خود. او همچنین درخواست یک حرکت کردن سفارش قرار داده می شود در اثر و اعلام کرد تنها در اختیار سگ خود پیتر و وندی که او تا به حال برای مراقبت قبل از ازدواج.

سابق زن و شوهر گره خورده گره در نوامبر سال 2007 پس از دیدار در مجموعه ای از Malaysia دو سال پیش از آن. این فیلمساز در پاسخ در یک بیانیه یک روز پس از یادگیری در مورد همسر خود جدا ادعا و اقدام قانونی.

“کایل بود عمیقا متاثر شده Jaime تلاش برای به دست آوردن دستور دادگاه صرفا بر اساس ادعاهای دروغین او را بدون ارائه هر گونه فرصت به پاسخ” سخنگوی نیومن گفت: ما در روز شنبه, مارس 19. “کایل می خواهد چیزی جز بهترین ها را برای خود و تمام خانواده و امیدوار است که جیمی می توانید پیدا کردن صلح و کمک به او نیاز دارد.”

در پایین حرکت برای کسب اطلاعات بیشتر ادعاهای ساخته شده در کینگ ضابط سفارش درخواست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de