جو بایدن مدعی تارا Reade اجازه رفتن توسط وکیل


عکس: دونالد تامپسون/AP

وکیل به نمایندگی از تارا Reade که متهم جو بایدن از تجاوز جنسی در روز جمعه گفت: او حذف شد او را به عنوان یک مشتری اگر چه او ادامه داد: به این باور در حقیقت از اتهامات او را.

مرتبط با: Coronavirus ما زندگی می کنند: مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته ها و کلیساها و کنیسه ها و مساجد بازگشایی ‘در حال حاضر’

“ما تصمیم … به هیچ وجه بازتاب در مورد اینکه آیا پس از آن سناتور بایدن تجاوز جنسی Ms Reade,” داگلاس Wigdor در بیانیه ای گفت. “در آن نقطه نظر ما – که همان نمایش برگزار می شود اکثر آمریکایی ها با توجه به دانشگاه هاروارد کلاه-هریس نظرسنجی – تغییر نکرده است.”

Reade سابق کارمند از بایدن را زمانی که او یک سناتور از دلاور. او مدعی است که او تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار در ساختمان سنا و ضرب و شتم او. بایدن این اتهام را رد کرده است.

Wigdor گفت: تصمیم گرفته شده در روز چهارشنبه یک روز پس از سی ان ان منتشر شده یک داستان بالا بردن سوال در مورد Reade پس زمینه و گذشته او اظهارات. هر چند در بیانیه ای اعلام تقسیم وکیل برعلیه حمله Reade درمان توسط مطبوعات.

“تا حد زیادی Ms Reade قرار گرفته است به دو برابر استاندارد از نظر پوشش رسانه ای او دریافت کرده است. بسیاری از آنچه نوشته شده است در مورد Ms Reade است و نه دال بر اثبات این که آیا آن زمان سناتور بایدن sexually assaulted او بلکه در نظر گرفته شده است قربانی-شرم و حمله او اعتبار نامربوط و بی ربط به مسائل” Wigdor گفت.

در همین حال وکلای مدافع در کالیفرنیا گفته اند که آنها در حال بررسی پرونده های جنایی است که در آن Reade به عنوان شاهد متخصص در خشونت خانگی را از نگرانی است که او تا به حال تحریف های آموزشی اعتبار در دادگاه.

روز پس از سی ان ان مطرح شده سوال در مورد Reade آموزشی پس زمینه یک سخنگوی انطاکیه دانشگاه تایید به نیویورک تایمز که او تا به حال نه دریافت مدرک از مدرسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de