مردی که فیلم برداری Ahmaud Arbery تیراندازی دستگیر; GBI می گوید تحقیقات بسته بندی تا

محققان به دنبال کشتار Ahmaud Arbery به پایان خواهد رسید تا کار خود را به زودی و با دست مورد به دادستان رئیس اداره گرجستان از تحقیقات روز جمعه گفت.

GBI مدیر ویک رینولدز گفت که او انتظار ندارد هر گونه بازداشت های بیشتر در این مورد هر چند او حکومت نه از امکان اگر شواهد جدید به وجود می آیند.

رینولدز نیز روز جمعه گفت که یک تیم جداگانه ای از محققان به دنبال به اتهام سوء رفتار در رسیدگی به این پرونده – که رفت و ماه بدون هیچ گونه دستگیری – برنامه ریزی به پایان کار خود را در مدت کوتاهی بیش از حد.

“من امیدوارم که در این راه ما به کار گرفته شده در این مورد به ارمغان می آورد یک درجه از اعتبار را به نظام عدالت کیفری” رینولدز به خبرنگاران گفت: صبح روز جمعه.

Arbery, 25 بود به ضرب گلوله در ماه فوریه حدود 2 مایل از خانه خود را در یک محله در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان. خانواده اش می گوید او برای تنه زدن.

سه مرد دستگیر شده اند و در اين مورد از جمله مردی که فیلم برداری برخورد ویلیام “Roddie” برایان جونیور 50. برایان دستگیر شد و روز شنبه در قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست اتهامات عنوان شده علیه.

Ahmaud Arbery تصویری: کارشناسان حقوقی توضیح دهید که چگونه فریم های کلیدی استفاده می شود در قتل محاکمه

که بازداشت شده است در Ahmaud Arbery قتل ؟

برایان سوم بود که فرد دستگیر شده در این مورد. رینولدز گفت که گروه بررسی شد اما برایان وکیل, Kevin گاف خود را حفظ مشتری و بی گناهی به نام در GBI برای پاک کردن نام خود را.

“Roddie یک مرد خانواده نسکار فن و راک اند رول. او در حال حاضر نیست و هرگز یک ‘فشار’,” گاف در بیانیه ای گفت این ماه است. او اضافه کرد که برایان بود که شاهد یک جنایت است.

رینولدز در روز جمعه گفت که هیچ کس اخیر کشف یا واقعیت در این تحقیقات که منجر به برایان بازداشت به جای انباشت شواهد.

“اگر ما اعتقاد او شاهد ما نمی خواهد که او را دستگیر کردند” رینولدز گفت.

در بیانیه روز شنبه, گاف خود را حفظ مشتری بی گناهی و گفت که برایان منتقل شده بود دروغ سنجی معاینه. گاف گفته بود که “هیچ سابقه ای در گرجستان قانون برای محاکمه آقای برایان” و “تغییر سیاسی بادها” تا به حال تحت تاثیر این اداره تصمیم به دستگیری Bryan.

گاف گفته مشتری خود را می خواست یک “سریع محاکمه” و سریع داوران انتخاب شده است.

‘یک بچه خوب’: Ahmaud Arbery یاد شده به عنوان ‘مرد فروتن’ با برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک برق

در بیانیه روز شنبه وکیل مدافع برای Arbery خانواده ستایش GBI برای Bryan بازداشت.

“ما به نام برای دستگیری او از همان ابتدا از این فرایند است. دخالت خود را در قتل آقای Arbery واضح و آشکار به ما به بسیاری از سراسر کشور و پس از تحقیق کامل روشن بود به GBI به عنوان” S. Lee مریت بنیامین Crump و L. کریس استوارت گفت: در یک بیانیه مشترک.

در اوایل این ماه گرگوری 64 و تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند و به اتهام قتل و تشدید حمله پس از تصویری از Arbery کشتن منتشر شد و اعتراض عمومی به دنبال.

گرگوری McMichael پلیس گفت که او و پسرش اعتقاد Arbery همسان شرح دزدی مشکوک. آنها را برداشت اسلحه های خود را زمانی که آنها را دیدم او را در حال اجرا در محله و پلیس گفت آنها مطمئن نبودند که آیا Arbery مسلح بود.

Glynn پلیس شهرستان گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که آنها تا به حال هیچ پرونده نمیتوانیم خانه و یا منازل به قصد سرقت بین Jan. 1 Feb. 23 در آن محله است. رسانه های محلی گزارش دادند یک ماشین دزدی.

نظارت تصویری نشان می دهد Arbery توقف در خانه, تحت ساخت و ساز قبل از McMichaels دنبال او. اما صاحب ملک گفت: هیچ چیز در نظر گرفته شد و تصویری را نشان می دهد چندین نفر تا به حال وارد سایت ساخت و ساز در طی چند ماه.

چرا Bryan بازداشت به اتهام قتل?

در گرجستان یک فرد می تواند به اتهام قتل جنایت اگر آنها ارتکاب هر گونه جنایت کسی باعث مرگ رینولدز گفت: صرف نظر از قصد خود را.

یک یادداشت از قبلی دادستان منطقه تحقیق در این مورد می گوید که گرگوری McMichael پلیس گفت که برایان درگیر شد در زیر Arbery قبل از حوادث در این ویدئو گشوده است. این یادداشت می گوید: Bryan “اقدام به بلوک (Arbery) که ناموفق بود.”

بیشتر در Arbery مورد: Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد دو بار در قفسه سینه قرق بر روی مچ دست در طول ‘مبارزه برای تفنگ ساچمهای’

با توجه به حکم بازداشت, Bryan “آیا تلاش برای محدود و بازداشت Ahmaud Arbery بدون اختیارات قانونی.” حکم برای برایان جنایت قتل اتهام می گوید که او “بود باعث مرگ دیگری Ahmaud Arbery در طول این کمیسیون از یک جنایت است.”

چرا هیچ دستگیری ساخته شده تا زمانی که ممکن است?

محلی دادستان بود در ابتدا حاضر به اتهام کسی در این مورد.

یک وکیل منطقه که قبلا به رهبری تحقیقات پلیس گفت که او را نمی بیند و زمینه را برای دستگیری McMichaels یا بریان به عنوان گروه بود و در “تعقیب یک سرقت مشکوک.”

“به نظر می رسد آن قصد خود را برای متوقف کردن و نگه داشتن این جنایتکار شک تا زمانی که اجرای قانون وارد” گاردن سیتی قضایی مدار دادستان منطقه George E. Barnhill نوشت: در یک یادداشت. “در گرجستان که کاملا قانونی است.”

بیش از 2 ماه قبل از دستگیری: چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای اتهام قتل و دستگیری در مرگ Ahmaud Arbery

اما گرجستان قانون اجازه می دهد تا خصوصی شهروندان را بازداشت تنها در صورتی که شاهد جرم و یا فوری آگاهی از آن است. Arbery خانواده وکلای مدافع می گویند نظارت ویدئوها را نشان می دهد Arbery بود و نه ارتکاب جرم قبل از او کشته شد.

Barnhill گفت: در این یادداشت که او recusing خود را از این پرونده بیش از یک تضاد منافع. او گفت که Arbery را می خواستم او را مورد چون پسرش مشغول به کار در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه. گرگوری McMichael بازنشسته در سال گذشته پس از کار بیش از دو دهه به عنوان یک محقق در آن ،

نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson نیز قبلا recused خودش از این مورد به دلیل ارتباط گرگوری McMichael. McMichael نیز سابق Glynn شهرستان افسر پلیس است.

گرجستان دادستان کل کریس کار خواستار رسیدگی به دادستان اقدامات. رینولدز در روز جمعه گفت که GBI کار در آن بررسی شد و در آینده نزدیک به عنوان به خوبی و خواهد بود بیش از دادستان.

Joyette M. Holmes the Cobb County District وکیل آنها Carr منصوب به بیش از این مورد متعهد جمعه برای پیدا کردن عدالت در مورد.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما پیدا کردن عدالت در این مورد. ما می دانیم که ما یک خانواده و یک جامعه را در نیوبرانزویک,” او گفت:.

کمک: Nicquel تری الیس فضل Hauck و اردن کولور سیتی

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Ahmaud Arbery: ویلیام برایان دستگیر; Joyette Holmes عهد عدالت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net