پرنس هری, Meghan Markle ‘هنوز هم بسیار در عشق’ پس از دوران سخت

پرنس هری, Meghan Markle ‘هنوز هم بسیار در عشق’ پس از زمان های دشوار است. عکس: خودی

شاهزاده هری و Meghan Markle زمان را صرف با خانواده سلطنتی شد و به دنبال آن بی امان رسانه های محور قلدری و در عین حال با توجه به منابع و شوهر است که قوی تر از همیشه.

در گفتگو با سرگرمی امشبسلطنتی خبرنگار کتی elizabeth banks اعتراف کرد که زن و شوهر هستند “هنوز هم بسیار در عشق” اضافه کردن بیشتر است که اگر چه “بسیار اتفاق افتاده برای مگان و هری اما من گفته یک منبع بسیار نزدیک به آنها که همه از تجربیات چالش ها موانع 2019 و 2020 را واقعا ساخته شده آنها را حتی نزدیک تر است.”

خودی همچنین ادعا کرد که در طول زمان خود را در قرنطینه, هری, و Meghan خود “بازتاب” پس از نه سال سخت. “یکی از چیزهایی که من گفته شد توسط یک دوست از زن و شوهر این است که آنها در واقع با بهره گیری از کمی آهسته تر است.”

“آنها مشغول هستند و انجام می دهند بسیار زیادی در پشت صحنه, اما شما می دانید این است که یک زن و شوهر که تمایل به کار 100 مایل در ساعت است. من فکر می کنم آنها در حال لذت بردن از این مستند و این واقعیت است که آنها قادر به گرفتن یک بیت از یک استراحت.”

“آنها همیشه یک تیم بزرگ و یک همکاری و دیده اید که زمانی که شما با آنها” elizabeth banks اضافه شده است. “من فکر می کنم به دنبال بازگشت به آنچه که واضح است به چالش کشیدن و تست های سال, یکی از چیزهایی است که فقط نه شک و تردید عمل است تعهد خود را به یکدیگر و عشق خود را برای یکدیگر است. آنها انجام داده ایم این هم به عنوان یک زن و شوهر و من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de