جنوب امریکا است, ‘جدید کانون’ از coronavirus همه گیر می گوید که

یک کارمند حفاری در کنار بستگان یک COVID-19 قربانی در ویلا Formosa گورستان در حومه شهر سائو پائولو در مارس 20, 2020. عکس: AFP

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است در آمریکای جنوبی به عنوان کانون بیماری همه گیر کوروناویروس پس از برزیل در این هفته تبدیل به آخرین flashpoint خود را به عنوان تلفات رسید گذشته 20,000.

چین در عین حال هشدار داد که اقتصاد آن رنج می برند بسیار زیاد آمار از coronavirus و پکن کمونیست حاکمان برای اولین بار در دهه تصمیم به اعلام یک هدف برای رشد, تاکید شکست از این بیماری همه گیر.

موج عفونت در سراسر آمریکای مرکزی و جنوبی ادامه داد: به درایو جهانی تلفات بالاتر و حتی به عنوان سخت-آمار سازمان ملل در اروپا همراه با ایالات متحده به دنبال به حرکت به یک محتاط مرحله بهبود عفونت های جدید فرو بردن.

COVID-19 تن کشته و بیش از 335,500 مردم از آن ظاهر در چین در اواخر سال گذشته با توجه به AFP شمارش در سال 1900 به وقت تهران با بیش از 5.1 میلیون اعلام موارد در 196 کشور و منطقه.

و حتی به عنوان چین ادعا می کند که این ویروس را تحت کنترل نخست وزیر لی کچیانگ گفت: صدها نفر از ماسک-پوشیدن نمایندگان در کنگره خلق ملی که همه گیر آورده “عدم اطمینان” به این کشور بزرگ اقتصاد است.

جوان برزیلی ضربه سخت

برزیل در این هفته تبدیل به آخرین flashpoint خود را به عنوان تلفات رسید گذشته 20,000 — و با 310,000 موارد آمریکای لاتین غول پیکر است که در حال حاضر سومین کشور آسیب دیده ترین پشت, ایالات متحده و روسیه است.

“در یک معنا آمریکای جنوبی تبدیل شده است به یک جدید کانون برای این بیماری” گفت که در شرایط اضطراری مدیر مایک رایان.

“به وضوح وجود دارد یک نگرانی در سراسر بسیاری از این کشورها اما به وضوح بیشتر تحت تاثیر قرار است که برزیل در این مرحله,” او گفت:.

بیشتر از برزیل موارد در پرجمعیت سائو پائولو اما بالاترین میزان عفونت در ایالت آمازوناس در حدود 490 افراد آلوده در هر 100000 نفر جمعیت است.

بر خلاف در اروپا و ایالات متحده که در آن افراد مسن بودند و سخت ترین ضربه در برزیل تعداد قابل توجهی از مرگ و میر در میان افراد جوان که اغلب رانده فقر به کار با وجود این خطرات است.

“پس از برزیل که مردم عادی تعداد موارد به توان بالاتر در میان تحت-60s گفت:” مائورو سانچز متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه برازیلیا.

“چه عجیب است که بسیاری از افرادی که خود را در معرض این ویروس در حال انجام آن است چرا که آنها نمی باید انتخاب” گفت: سانچز.

به عنوان تلفات مانت قبر-سنج در یک گورستان در خارج از سائو پائولو در تقلا بودند به نگه دارید تا.

“ما در حال کار 12 ساعت در روز دفن آنها را یکی پس از دیگری. آن را متوقف نمی شود” گفت: یک کارگر در ویلا Formosa پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ و ماسک و محافظ صورت.

‘بیشتر نماز’

در واشنگتن رئیس جمهور تهمت رو به یک نبرد دشوار به رای در ماه نوامبر همچنان به فشار دولت های ایالتی و محلی برای بازگشایی اقتصاد آمریکا — حتی به عنوان تلفات همچنان رو به افزایش در جهان سخت ترین-آمار کشور که در آن COVID-19 ادعا کرده تقریبا 96,000 زندگی که از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دولت فرمانداران طبقه بندی و کلیسا و کنیسه و مسجد به عنوان “خدمات ضروری” در همان سطح به عنوان مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر و بلافاصله آنها اجازه می دهد به نگه دارید خدمات با وجود COVID-19 محدودیت در مجامع عمومی.

“فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر برای این آخر هفته” گفت: رئیس جمهور-که شمارش مذهبی محافظه کاران به عنوان یک هسته انتخاباتی خود را پایه.

“اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران. در آمریکا ما باید بیشتر نماز و نه کمتر.”

به عنوان فرمانداران به طور کلی قدرت به منظور دهانه و بسته شدن آن روشن نیست که آیا نسبت ناروا به حال هیچ قدرت به زور آنها را به حذف محدودیت در خدمات عبادت.

اما تهمت قبلا داده شده و حمایت خود را به تظاهرات خیابانی خواستار پایان مستند اقدامات است.

قرنطينه و جشنواره…

به عنوان ایالات متحده شروع به ظهور به تدریج از مستند دولت در جاهای دیگر بودند هنوز در تلاش برای تعادل اقدامات برای متوقف کردن ویروس-و سر کردن می ترسید موج دوم ممکن است از عفونت-با حرکت به بازگشایی خود را کتک اقتصاد.

انگلیس کرد که این امر تحمیل 14 روز قرنطینه در ورود بین المللی علاوه بر آن جریان اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

صربستان گفت: یکی از بزرگترین در اروپا, موسیقی, حوادث, خروج جشنواره در نووی ساد می توانید پیش بروید در ماه اوت به عنوان برنامه ریزی شده و در فلورانس ایتالیا معروف کلیسای جامع Duomo بازگشایی شد ،

فرانسه تصمیم گرفت که آن را امن برای برگزاری با تاخیر دور دوم انتخابات شهرداری ها در ژوئن 28 و جمهوری چک گفت: این بیماری همه گیر باقی مانده موجود وجود دارد پس از دو هفته مراکز خرید و سینما و رستوران تراس بازگشایی شد.

اما در روسیه مقامات گزارش بالاترین تا کنون روزانه مرگ و میر از 150 پیشنهاد COVID-19 هنوز تحت کنترل در بزرگترین کشور منطقه است.

“وجود خواهد داشت قابل توجهی افزایش مرگ و میر در مه” معاون نخست وزیر تاتیانا Golikova گفت یک جلسه دولت تعهد است که پزشکان سعی خواهد کرد به “صرفه جویی در حداکثر تعداد بیماران است.”

“به طور جدی بیمار در حال ساخت است. پزشکان سعی کنید برای صرفه جویی در هر یک نهفته است که وجود دارد برای سه یا بیشتر از سه هفته… متاسفانه آن را نمی ممکن است به صرفه جویی در همه آنها” شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت.

روسیه تا کنون ثبت شده 3,249 مرگ و میر — با یک caseload بیشتر 325,000 عفونت های دوم تنها به ایالات متحده — اما منتقدان دولت ادعا مرگ ارقام بسیار انجام نگرفته است.

“شگفت آور نیست ؟ فقط دو روز پیش این همان Golikova گفت: این بیماری تا به حال تقریبا گذرانده ایم” Kira Yarmysh سخنگوی پیشرو سیاستمدار مخالف پوتین.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de