ستاره ظالمانه ترین فشار ارائه: طراح کیسه های موتور سیکلت و بیشتر

انجام بیشتر! Travis Scott, کری هارت و بیشتر مشهور پدران رفته بالا و فراتر از خرید شرکای خود فشار ارائه و پس از استقبال بچه ها.

زمانی که “Sicko حالت” رپ و کایلی Jenner‘s, دختر, Stormi, وارد در فوریه 2019, آرایش مغول دریافت شلاق جدید از آن ،

جفت خال خال شد در نظر گرفتن سیاه فراری (با رنگ قرمز داخلی و پروانه درب!) برای چرخش بعد از آن در همان ماه برای سوشی تاریخ در نابو.

به هارت سابق حرفه ای motocross مسابقه نیز به همسرش, صورتی, مجموعه ای از چرخ برای جشن تولد خود را پسر جیمسون.

“با تشکر از @hartluck برای فشار در حال حاضر” که برنده جایزه گرمی زیر نویس او مه 2017 Instagram نشان می دهد. “من به شما بچه ها و شما من در ساخت موتور سیکلت. برخی از دختران مانند الماس من مانند فلزات سنگین و فیبر کربن و کروم است.”

در رسانه های اجتماعی آپلود “Just Give Me a Reason” خواننده نشان داد خاموش کردن موتور سیکلت در حالی که تاب یک پیراهن فلانل و لب قرمز.

معروف دیگر پدران رفته اند یک مسیر متداول خرید طلا و جواهر و کیف های دستی طراح.

کیم کارداشیان به شدت اشاره کرد که او می خواست شوهرش Kanye Westبه هدیه او را با برخی از چیزی جلوتر از پسر خود سنت تولد در سال 2015. این KKW زیبایی خالق توییتی “من می خواهم این ایده از یک فشار در حال حاضر — پس از نه ماه از بارداری آن را شیرین و به خوبی سزاوار با تشکر از شما. این بارداری من خیلی دوست دارم یک Lorraine Schwartz الماس choker مانند آنهایی که من پوشیده ام قبل از اینکه به هنر + فیلم جشن. بیش از حد ؟ LOL.”

“بسته روز یکشنبه” رپر باید پرداخت توجه است چرا که خودخواه نویسنده کشف شد تاب شال گردن در مارس 2016.

این sparkly فشار در حال حاضر پس از Kardashian گزارش رو سیاه و ببر راه راه حلقه الماس از غرب در سال 2013 پس از خود دختر شمالی ورود.

نگه داشتن اسکرول به ادامه مطلب مراجعه کنید ظالمانه فشار ارائه, از Franck مولر تماشای نقدی وارن داد جسیکا آلبا پس از کودک شماره 2 به کیسه هرمس برکین Kristin Cavallari کردم از جی کاتلر برای ارائه اولین فرزند خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de