این DirecTV ستاد در کاراکاس در مارس 19 سال 2020 است. با توجه به آمار رسمی DirecTV اختصاص 45 درصد از اشتراک بازار تلویزیون در ونزوئلا (AFP Photo/فدریکو PARRA)

کاراکاس (AFP) – سربازان احاطه کاراکاس مقر تلویزیون ارائه دهنده DirecTV متعلق به AT&T در روز جمعه پس از حکم ونزوئلا بالاترین دادگاه دستور داد که “فوری” تشنج از امکانات این شرکت و تجهیزات.

دادگاه عالی دستور داد کمیسیون ملی ارتباطات (CONATEL) به “در اختیار داشتن” از همه اموال و تجهیزات مورد استفاده در انتقال DirecTV خدمات — که حساب برای 45 درصد از اشتراک بازار تلویزیون در ونزوئلا با توجه به آمار رسمی.

دادگاه گفت: نیروهای مسلح کمک خواهد کرد که حفظ دارایی.

مدت کوتاهی پس از قضاوت اعلام شد, حدود بیست مسلح سربازان گارد ملی بودند امنیت ورود به DirecTV برج در جنوب شرقی کاراکاس خبرگزاری فرانسه روزنامه نگاران را تایید کرد.

این حرکت در می آید یک روز پس از تگزاس مبتنی بر AT&T اعلام کرد که پایان دادن به DirecTV عملیات در ونزوئلا.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo سرزنش رئیس جمهور نیکولاس مادورو برای توسعه است.

“چرا نمی توانید ونزوئلا سازمان دیده بان Futbol مجموع? چون نیکولا Maduro, سوار, DirecTV ، حفاظت از دوستان خود و پول خود را مهم تر از اجازه دادن به ده میلیون نفر از شهروندان در دسترسی به اطلاعات سانسور” او توییتی جمعه.

Futbol کل محبوب برنامه های ورزشی در مورد اروپا و آمریکای جنوبی تیم های فوتبال, پخش, توسط, DirecTV Sports برای آمریکای لاتین است.

Líder ژوئن Guaido به رسمیت شناخته شده توسط برخی از 60 سازمان ملل به عنوان رئيس جمهور موقت هم مقصر مادورو دولت.

“نه تنها آنها را به جرم DirecTV خروج از کشور آنها در حال حاضر با در نظر گرفتن تجهیزات و تهدید سابق خود کارگران” Guaido توییتی.

AT&T توضیح داد که تحریم های ایالات متحده ممنوع انتقال خصوصی تلویزیونی در شبکه خبر Globovision و PDVSA تلویزیون کانال دولت ونزوئلا شرکت نفت.

این شرکت گفت که انتقال از هر دو کانال یک شرط اعمال شده توسط دولت مادورو به منظور اعطای تلویزیون پرداخت مجوز در ونزوئلا.

مادورو بسیاری از دولت بالا متحدان و PDVSA همه موضوع برای ما تحریم.

هیئت مدیره در این شرکت فراهم می کند که DirecTV خدمات در ونزوئلا Galaxy سرگرمی منع شده اند از خروج از کشور.

دادگاه دستور CONATEL انتصاب جدید هیئت مدیره در جهت “تضمین فوری برقراری مجدد خدمات (و) کار حقوق همه کارکنان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de