AFP/فایل

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد Trumps دولت مورد بحث برگزاری اولین آزمایش هسته ای پس از سال 1992 به عنوان یک پتانسیل هشدار به روسیه و چین واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد.

چنین آزمون خواهد بود خروج قابل توجهی از ما دفاع و سیاست به طور چشمگیری تا حول و حوش برای دیگر کشور مسلح به سلاح هستهای. یک تحلیلگر به این روزنامه گفت که اگر آن را به جلو بروید آن دیده می شود به عنوان “شروع تفنگ به بی سابقه ای ایران مسابقه تسلیحاتی”.

این گزارش به نقل از یک مقام ارشد دولت رسمی و دو نفر از مقامات همه کسانی که صحبت ناشناس گفت بحث قرار گرفته بود در جلسه روز 15 مه.

آن را پس از برخی از مقامات آمریکایی گزارش ادعا شده است که روسیه و چین انجام شد خود به خود پایین-عملکرد آزمون. مسکو و پکن را رد ادعا و آمریکا ارائه شواهد برای آنها.

ارشد گفت: دولت که نشان Washingtons توانایی “rapid test” خواهد بود مفید مذاکره تاکتیک به عنوان ما به دنبال یک توافق سه جانبه با روسیه و چین بیش از سلاح های هسته ای.

در این جلسه نتیجه گیری نیست با هر گونه توافق و منابع تقسیم شدند بیش از اینکه بحث شد و هنوز هم ادامه دارد.

Nuclear non-proliferation فعالان شد و سریع به محکوم کردن این ایده.

“این خواهد بود که شروع تفنگ به بی سابقه سلاح هسته ای مسابقه” داریل کیمبال مدیر اجرایی انجمن کنترل تسلیحات گفت: پست.

او افزود که این امر نیز به احتمال زیاد “اخلال” مذاکره با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد “که دیگر ممکن است احساس اجبار به افتخار او مهلت قانونی هسته ای تست.”

بئاتریس Fihn از کمپین بین المللی برای لغو سلاح های هسته ای (ICAN) این گروه که برنده 2017 جایزه صلح نوبل هشدار داد یک مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای می تواند “غوطه ما را به یک جنگ سرد جدید”.

“این امر همچنین منفجر کردن هر گونه شانس اجتناب از خطرناک هسته ای جدید مسابقه تسلیحاتی. آن را تکمیل فرسایش جهانی کنترل تسلیحات چارچوب” او در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها متزلزل آمریکا در دفاع از سیاست.

واشنگتن پست گزارش یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او قصد دارد برای خروج از پیمان آسمان های باز با روسیه بود که طراحی شده برای بهبود نظامی شفافیت و اعتماد بین ابرقدرت ها.

این سومین کنترل تسلیحات پیمان مغلوب ساختن پیشی جستن است به ان پس از آمدن به دفتر.

روسیه اصرار دارد آن را رعایت 18 ساله توافق که به دنبال کاهش خطر جنگ با اجازه هر یک از امضا کنندگان countrys نظامی برای انجام یک تعداد معینی از نظارت پروازهای بیش از دیگر کشور عضو در هر سال در اطلاع کوتاه.

کشورهای اروپایی نیز خواست تهمت به تجدید نظر.

رو انتخاب مجدد در ماه نوامبر نسبت ناروا نیز به طور قابل توجهی سخت خود را لفاظی علیه چین در هفته های اخیر بارها و بارها انتقاد Beijings دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس که برای اولین بار پدید آمده وجود دارد.

او ساخته شده است تکرار شود اما مبهم تهدید به اقدامات تلافی جویانه در برابر رئیس اقتصادی رقیب است که رد همه اتهامات خود را.

در اوایل این ماه نسبت ناروا به نام برای شامل چین در مذاکرات کنترل تسلیحات با روسیه گفتن همتای روسی خود ولادیمیر پوتین آنها باید برای جلوگیری از یک “هزینه مسابقه تسلیحاتی”.

این نخستین بار نیست که نمایندگان به دفاع از سیاست را مطرح کرده است نگرانی دولت این است که بالا بردن خطر جنگ هسته ای.

در فوریه پنتاگون اعلام کرد که تا به حال اعزام یک زیردریایی حمل جدید دوربرد موشک با یک نسبتا کوچک کلاهک هسته ای گفت این بود که در پاسخ به تست های مشابه سلاح.

منتقدان نگران هستند که سلاح های هسته کوچک تر خواهد بود و به احتمال زیاد استفاده می شود زیرا آنها باعث آسیب کمتر موجب کاهش آستانه هسته ای ایران جنگ است.

اما پنتاگون می گوید این بسیار مهم است برای جلوگیری از رقبای مانند مسکو که ممکن است فرض کنیم که تنها با بزرگ انبوه مخرب سلاح های هسته ای در زرادخانه خود را از ما نمی خواهد پاسخ به یکی دیگر از countrys first استفاده از یک “تاکتیکی” بمب هسته ای است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله