چرا Brielle Biermann خواسته های دوستان خود گفت: او لب پرکننده ‘نگاه دیوانه’

Brielle Biermann را به یک موضوع داغ در گفتگو. 23 ساله واقیعت ستاره شناخته شده است او را چاق و چله پوت اما او ظاهرا دوباره “لب” به طور کامل.

این KAB لوازم آرایشی مؤسسین عناوین ساخته شده زمانی که او تصمیم به انحلال لب او را پر با هیئت مدیره گواهی پزشک انژکتور Thuy Doan, MD در ژانویه. “2020 سال جدید من!” او به عنوان یک عکاسی از خود پس از عمل.

Brielle Biermann
Brielle در ژانویه سال 2020 است. حسن نیت ارائه میدهد Brielle Biermann/Instagram

اما Kim Zolciak این دختر تا به حال به آنها تزریق مجدد به تغییر شکل ماهرانه او پوت. “من تا به حال آنها را پمپ فقط کمی دوباره در پایان ماه ژانویه” آتلانتا مقیم گفت: ما هفته در یک مصاحبه تصویری منحصر به فرد.

او توضیح داد که کارشناس بود فقط کمی در یک زمان به دلیل زمانی که او به نظر می رسد در عکس های از لب های او از سال گذشته او احساس می کند مانند آنها بیش از حد چاق و چله.

منتقدان و ترول اینترنت به او گفت که آنها بیش از حد بزرگ است, اما او نمی پرداخت توجه زیادی به نظرات.

این روزها نمی شود الحسین ستاره شگفتی که چرا او را بگیرید و یاد دهید, نمی, هر چیزی می گویند. “اما من به دوستان گفتم:” شما بچه ها وحشتناک است. چرا شما نمی به من بگویید که لب های من نگاه دیوانه است ؟

Why Brielle Biermann Wishes Her Friends Said Her Lip Fillers ‘Looked Crazy’
Brielle Biermann در فوریه 2019. ریک الماس/سنگ نورد/شاتر

در اوایل این ماه ستاره پرداخت مراجعه به دکتر Doan به لب های او حل شده دوباره در میان COVID-19 شیوع.

“من بیش از نوک” Biermann گفت ما. “من از طریق آن رفت. من انجام می شود به دنبال مانند آن.”

است که می گویند که او در نظر دارد در فرار از لب پرکننده به طور کامل. “من دوست دارم که چگونه دکتر Doan می کند شکل و من هنوز هم می خواهید برای رفتن به L. A. دریافت و آن را پر کمی با من اما فقط کمی, فقط بنابراین من پوت و plumpness که من می خواهم, اما من نمی خواهم بیش از حد هر چیزی است.”

آرایش عاشق شده است لب گرفتن پرکننده از زمانی که او تبدیل به 18 اشاره کرد که یک لب های او شده اند یک ناامنی از او از او بود “واقعا جوان است.”

“من فقط نمی دانم که برای جلوگیری از” او گفت:. “و من فکر می کنم که اتفاق می افتد به بسیاری از مردم است. شما این حس dysmorphia. دوم لب خود را کمی متفاوت است شما مانند ” آه خدای من, من برای رفتن به عقب و به آنها پر شده است.” و آن را مانند در واقع شما نمی کنند.’ و هنگامی که شما متوجه است که همه چیز خواهد بود شما به یک نقطه خوب است که در آن من فکر می کنم من در حال حاضر است.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de