بن افلک مراحل با دختر, Ana de Armas و بچه خود

خانواده شاد. بن افلک در زمان راه رفتن با دوست دختر خود Ana de Armasو سه تا از بچه ها با همسر سابق جنیفر گارنر در روز شنبه, مارس 23.

در عکس های ارسال شده توسط TMZ, اسکار, برنده, 47 و de Armas, 32 بودند به همراه سه فرزند خود را — بنفش, 14, Seraphina 11 و سموئیل 8 — به عنوان آنها راه می رفت کوبا بازیگر سگ الویس همراه با جلب سگ مرغک و افلک را چوپان آلمانی در برنتوود کالیفرنیا. همه پنج تن ماسک به عنوان آنها پا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Ben Affleck Steps Out With His Three Kids and Girlfriend Ana de Armas
بن افلک و Ana de Armas نگاهی به سگ خود را برای پیاده روی در لس آنجلس در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. Broadimage/شاتر

تفرج آمد روز بعد از خودی گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری افلک و جلب که تقسیم در ماه ژوئن سال 2005 پس از 10 سال از ازدواج “سخت کار کرده اند برای دریافت در یک جای خوب با هر یک از دیگر.”

این منبع افزود که اردو آلوم 48 است “همیشه مودب و تراست بن و اجازه می دهد او را به انجام آنچه او می خواهد که او را با بچه ها.”

ما به طور انحصاری نازل شده در اکتبر 2018 که جلب نقل مکان کرده بود با تاجر جان میلرو خودی گفت: ما در اوایل این هفته است که در حالی که آن را تلخ و شیرین به دیدن شوهرش “در حرکت بود و خیلی خوشحال” از نام مستعار آلوم “است که در نهایت خوشحال است که او خوشحال است و در خوب و سالم جای خود را با زندگی خود. این چیزی است که او در نهایت می خواهد برای پدر از بچه های خود را.”

ما را شکست این خبر در ماه مارس که افلک است که قدمت چاقو از بازیگر پس از دیدار در مجموعه ای از آینده خود را وابسته به عشق شهوانی, هیجان انگیز, آب های عمیق, در نیواورلئان. جفت خود را در رابطه Instagram رسمی در ماه آوریل در حالی که جشن de Armas تولد در جاشوا تره پارک ملی در کالیفرنیا است.

“آنها با داشتن بسیار سرگرم کننده با هم و او شده است گفتن دوستان چگونه بن شگفت انگیز ترین پسر او تا به حال” یک منبع گفت:” ما در اوایل این ماه.

در همین حال یکی دیگر از خودی که گفته de Armas تحسین چگونه افلک و جلب همکاری با یکدیگر به coparent فرزندان خود را.

“او فکر می کند بن چنین شیرین و خوبی” این منبع گفت: مااضافه کرد که de Armas تحت تاثیر قرار گرفته است توسط “چگونه او مرتب زیادی بین کار خود بچه ها و coparenting با جن.”

با توجه به منبع آرگو ستاره “انشعابات زمان خود” بین دختر و پسر و دختران که “مهم ترین چیز در زندگی خود” اما “همیشه باعث می شود مطمئن شوید که او هم برای [آنا].”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de