سرآشپز مشهور هنر اسمیت دهکدهای از دست داد 70 پوند است. در طول قرنطینه

یک پوشش نقره ای. سرآشپز مشهور هنر اسمیت هرگز انتظار می رود که quarantining میان coronavirus همه گیر خواهد او منجر به از دست دادن 70 پوند در کمتر از سه ماه.

مشهور آشپز, 60, توضیح در مصاحبه با امروز در جمعه 22 مه که خود را در سفر از دست دادن وزن زمانی شروع شد که لوکاس Cancelierیک بازیکن راگبی و مربی بازدید Smith, خود, شوهر, عیسی Salgueriو چهار فرزند خود در فلوریدا قبل از بازگشت به خانه به آرژانتین.

اما از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش Cancelier تصمیم به پناهگاه در محل در اسمیت صفحه اصلی. فلوریدا بومی گفت Cancelier که او ناراضی بود با وزن فعلی 330 پوند و جفت تنظیم یک هدف برای اسمیت به از دست دادن 30 پوند است.

Celebrity Chef Art Smith Has Lost 70 Lbs. During Quarantine
حسن نیت ارائه میدهد از هنر اسمیت/Instagram

“[Cancelier] گفت: اجازه بدهید چیزی را امتحان کنید!’ او با کنار هم قرار دادن ورزش منظم برای من. ما فرار به فروشگاه لوازم ورزشی و برخی از چیزهای ساده مانند یک تشک یوگا. و زمانی که هیچ کس می تواند رفتن به ورزشگاه و ما شروع به در حال اجرا در راه آهن تبدیل به یک مسیر پیاده روی” اسمیت گفت. “مردم هرگز به فکر آنها می تواند در خانه خود را, اما آن را واقعا آسان است.”

اسمیت اختصاص داده شده خود را به روال از دست داده و 70 پوند در کمتر از سه ماه.

“چه کسی تا به حال فکر می کنم که طرفدار بازیکن راگبی را با من گیر کرده است و او را تغییر تمام زندگی من ؟ او بیش از یک مربی است. او یک مربی است.”

اسمیت — که به قلم چهار آشپزی و پخته برای افراد مشهور مانند لیدی گاگا و رئیس جمهور سابق باراک اوباما — امروز گفته که به اعتقاد او وزن خود را تحت تاثیر قرار بود نه تنها سلامتی خود را اما او حرفه ای است.

“زمانی که شما رفتن به یک رستوران و یک آشپز است که به نظر می رسد سنگین و یا درهم و برهم, شما چه فکر می کنید ؟” او گفت:. “شما می خواهم فکر می کنم شاید که غذا در حال رفتن به سنگین و درهم و برهم,” او توضیح داد.”من فکر می کنم این تاثیر می گذارد همه چیز. شما باید خوب به خود و مراقبت از خود را به خوبی بازرگان.”

غذا خبره ستایش Cancelier تلاش و نشان داد او صاف کننده شکل از طریق Instagram on May 2.

“لوکاس Cancelier طرفدار بازیکن راگبی و کسب و کار مرد @iamdapower در زمان #60yearold #330 پوند آشپز بود که درد و رنج از #Type2Diabetes #HighBloodSugar و حملات #اضطراب و تحت راهنمایی های حرفه ای حتی با یک #بیماری همه گیر ملاقات ما هدف ما” او زیر نویس پست.

اسمیت افزود: “با تشکر از شما برای لوکاس برای صرفه جویی در زندگی من و اعتقاد من است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de