مبارز معترضان شعار ‘آزادی هنگ کنگ’ سیل در خیابان ها به مخالفت چین با شتاب برای کنترل

معترضان فرار از گاز اشک آور در طول یک راهپیمایی علیه پکن برنامه ای برای اعمال امنیت ملی قانون.

رویترز/تایرون Siu

  • پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن هزاران معترض روز یکشنبه در برابر پکن برنامه ریزی برای تحمیل قوانین امنیت ملی.
  • چین راه اندازی کرده است جدید تلاش برای افزایش کنترل خود را از هنگ کنگ پس از تظاهرات توده ای در سال 2019 مانع تلاش خود را به رول شهر استقلال.
  • منتقدان ترس مقررات این قانون منجر به پایان هنگ کنگ استقلال.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هنگ کنگ بار دیگر گریبانگیر توسط ناآرامی های مدنی به عنوان معترضان به خیابان ها ریختند مخالفت چین حرکت می کند به دست گرفتن کنترل شهر خودمختار.

پلیس روز یکشنبه با شلیک گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و اسپری فلفل برای متفرق کردن هزاران نفر از معترضان که تا به حال جمع آوری شده در خرید از کازوی خلیج.

آنها شعار, “انقلاب, از زمان ما است. آزاد هنگ کنگ” “مبارزه برای آزادی ایستاده با هنگ کنگ” و “هنگ کنگ استقلال, تنها راه” رویترز گزارش داد.

این تظاهرات برای اولین بار بود از روز پنج شنبه زمانی که پکن پیشنهاد قوانین امنیت ملی در یک تلاش جدید برای افزایش کنترل خود را از هنگ کنگ در حال حرکت به اعتصاب پس از تظاهرات گسترده مانع تلاش خود را به رول شهر استقلال در سال 2019.

دولت چین پیشنهاد جدید امنیت ملی قانون است که منتقدان می گویند می تواند تضعیف شهر آزادی بیشتر و جلوگیری از تظاهرات.

حرکت در آمد در چین نقطه عطفی “دو جلسه” قانونی رویداد که در آن حزب کمونیست مجموعه برنامه های خود را برای سال پیش رو.

هنگ کنگ است که به منظور معرفی قوانین خود را بر اساس این توافق که مستعمره سابق بود بازگشت به چین در سال 1997 با استفاده از “یک کشور دو سیستم” فرمول.

هنگ کنگ مصرف می شد با اعتراضات سال گذشته علیه افزایش نفوذ از سرزمین اصلی چین است. جنبش دیدم که میلیون ها نفر را به هنگ کنگ خیابان ها در اعتراض به قدرت مردم جمهوری. تظاهرات ماه به طول انجامید.

هنگ کنگ است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک پیاده در بدتر شدن روابط بین واشنگتن و پکن و ناظران خود را برای هر گونه نشانه ای از استعفای به شکست در میان گسترده تر جامعه محلی و یا نشانه ای است که فعالان در حال آماده سازی خود برای یک چالش تازه با توجه به انتخاب.

EUS وزیر امور خارجه مایک Pompeo را محکوم کرد قصد دارد به عنوان یک “ناقوس مرگ” در شهر آزادی در اوایل این هفته. انگلستان و استرالیا و کانادا نیز ابراز “نگرانی عمیق.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de