‘Dirilis: Ertugrul’: پاکستان می رود وحشی برای فیلمهای ترکی, درام,


اسلام آباد: دوبله مسلمان “بازی تاج و تخت” یک درام در مورد گیری از امپراتوری عثمانی فرستاده است پاکستان وحشی این, رمضان فوق العاده تلویزیون سوابق.

ترکی-ساخته شده سری به دست آورده است ستایش برای تمرکز خود را بر چهره های تاریخی جهان اسلام شده اند به تصویر کشیده شده و به عنوان الگو برای جوانان پاکستانی و اردو-نسخه زبان نشان می دهد متصلب است تا بیش از 240 میلیون بازدید در یوتیوب به تنهایی.

“من ترجیح می دهم به تماشای آن با بچه ها به طوری که آنها می تواند در زندگی واقعی ابرقهرمانان به جای داستانی آنهایی که گفت: Hassam مصطفی به عنوان او حل و فصل کردن در اسلام آباد خانه به تماشای سری با برادرزاده ها و برادرزاده اش پس از شکستن خود را سریع.

قیامت: Ertugrul است گریبانگیر مخاطبان با آن جسارت شخصیت cliffhangers و ارزش تولید بالا پس از آن شروع به پخش در اولین روز از نظام مقدس اسلامی ماه است که با توجه به پایان یکشنبه یا دوشنبه.

معمولا شبکه دولتی بیبیسی را پر رمضان برنامه نویسی با زنده خیریه و جمع آوری اعانه مسابقه را نشان می دهد و محتوای دینی.

اما با این ویروس خفقان television studios, نخست وزیر, عمران خان صادر دستورالعمل های ویژه ای برای پخش به پخش این مجموعه در تلاش برای تقویت فرهنگ اسلامی و ارزش ها در میان افراد جوان است.

“در اینجا ما رفتن به هالیوود و سپس بالیوود و بازگشت دوباره-سوم-دست فرهنگ ترویج می شود به این ترتیب” خان گفت: یک گروه از تاریکی به تازگی با اشاره به نفوذ خارجی را نشان می دهد.

پنج-فصل سری داستان Ertugrul پدر Osman من که تاسیس امپراتوری عثمانی که حکومت بخش هایی از اروپا و غرب آسیا و شمال آفریقا بیش از 600 سال است.

“پاسخ شده است باور نکردنی خود را واقعا بزرگ برای دیدن چگونه نشان می دهد طنین با اردو زبانان در سراسر جهان گفت:” Riyaad Minty دیجیتال مدیر TRT که تولید سری.

PTV گفت: بینندگان بی سابقه بوده است با درام دلربا رتبه پنج برابر بالاتر از متوسط است.

‘ارزان re-run’

شامل تپش قلب, قهرمانان, غربی قهرمانان و مناظر زیبا, ده ها تن از اپرا صابون را ساخته اند آن را بر روی کانال های تلویزیونی پاکستان از سال 2012.

اما وابستگی وارداتی محتوا است از یک منبع نا امیدی برای برخی از هنرمندان پاکستان تولید کنندگان و مدیران که افسوس نخست-اسلات زمان داده شده به یک خارجی نشان می دهد.

PTV هنگامی که مورد استفاده برای تولید subcontinents بهترین اپرا صابون اما رنج می برد در مواجهه با افزایش رقابت از کانال های خصوصی.

“این یک فرصت خوب برای PTV مدیریت به نگاه خود را تکان وجدان خود و تعجب می کنم که چگونه آنها قادر به تولید یک نخست-زمان درام” Aehsun Talish پاکستان, درام, تولید کننده, به خبرگزاری فرانسه گفت.

این کانال دارای سود از تبلیغات می شکند در طول پخش برنامه اما کارشناسان هشدار می دهند این است که در زمین لرزان.

“آن ارزان re-اجرای موقت پر کردن. اگر ما واقعا می خواهید PTVs احیای ما را به بانک بر روی استعداد های محلی” ثمینه احمد جانباز بازیگر تلویزیون گفته.

‘ترکیه قدرت نرم

تلویزیون ترکیه به عنوان عمده ترین وسیله نقلیه از قدرت نرم, با بینندگان در جهان اسلام تبدیل شدن به مصرف کنندگان حریص از countrys صابون.

قیامت: Ertugrul یکی دیگر از دارایی استراتژیک برای ترکیه گفت: جنوب آسیا تحلیلگر مایکل زندگی زیبا از مرکز ویلسون فکر می کنم تانک.

“تاپیک پشتوانه قوی در میان بسیاری در پاکستان برای پان-اسلامی همبستگی که در ترجمه بسیاری از موارد به حمایت قوی رهبران مسلمان از مالزی به ترکیه و بسیاری از مکان ها در میان,” او گفت:.

ترکیه به حمایت پاکستان در صحنه بین المللی به خصوص در اختلاف با دهلی نو بیش از کشمیر و این دو کشور برخوردار بوده اند روابط قوی.

در Mustafas خانه برادرزاده ها و برادرزاده اش دنبال Turk رهبران شمشیر جنگ با شور و هیجان در قیامت: Ertugrul.

“این تاریخی, ترکی, درام ارائه شده ما با یک فرار زیبا از کلیشه Pakistani dramas که همیشه مرکز امور saas-bahu,” او گفت: با اشاره به روابط بین کنترل مادران و دختران در قانون.–AFP


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de