پزشکان بر یو اس اس تئودور روزولت هشدار داد که ده ها تن از ملوانان می میرند همان روز سروان. Crozier خود را نوشت و از جان گذشته درخواست

ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت (CVN 71), مقابل, Arleigh Burke-کلاس هدایت موشکی ناوشکن USS راسل (DDG 59) مرکز و Ticonderoga کلاس هدایت موشک رزمناو USS Bunker Hill (CG 52) حمل و نقل در شکل گیری.

عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس Anthony J. ریورا

  • چهار پزشکان از روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت هشدار داد در مارس 30 یادداشت که ده ها تن از ملوانان می میرند اگر کشتی بود بلافاصله تخلیه وال استریت ژورنال گزارش شده است.
  • این یادداشت فرستاده شد همان روز سروان. برت Crozier سپس افسر فرمانده این ناو هواپیمابر با ارسال نامه ای هشدار دهنده بدتر شدن وضعیت روی عرشه کشتی و در تماس با نیروی دریایی را به اقدام قاطع.
  • یو اس اس تئودور روزولت مجموعه بادبان شنبه پس از اینکه گیر در بندر در گوام برای نزدیک به دو ماه به عنوان خدمه یک مبارزه شیوع کروناویروس که در نهایت دیدم متعدد ملوانان قرارداد ویروس.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پزشکان در ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت هشدار داد در مارس یادداشت که ده ها تن از ملوانان می میرند از coronavirus اگر کشتی بود تخلیه بلافاصله وال استریت ژورنال گزارش داد پنج شنبه.

این یادداشت که بررسی شد توسط وال استریت ژورنال فرستاده شد به نیروی دریایی مقامات پزشکی همان روز سروان. برت Crozier نوشت: نامه ای که بعد از آن منجر به از دست دادن فرمان او.

کشتی افسر ارشد پزشکی و سه نفر دیگر از پزشکان در نامه ای به نیروی دریایی جراح عمومی و دیگر مقامات ارشد پزشکی در مارس 30, بیان کرد که “زمان برای اقدامات تهاجمی گرفته شود.”

نیروی دریایی نشان داد در مارس 24 که coronavirus پخش شد روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت. آنچه در آغاز به عنوان تنها چند مورد به سرعت رشد کرد و به یک مشکل جدی و ناو های هواپیما مجبور شد به بندر در گوام است. حامل ملوانان کار غذا خوردن و خواب در محله های نزدیک ساخت مناسب اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است و با تمام خدمه در هیئت مدیره — اما آن را نیز یک روال یا کار آسانی و به سرعت حرکت ملوانان کردن کشتی به اتاق که در آن آنها می توانند قرنطینه.

این حامل پزشکان بنا به گزارش توضیح داده شده در خود را یادداشت که “تنها راه حل برای نجات جان ملوانان است بلافاصله پس از دریافت همه کشتی به مناسب انزوا و یا قرنطینه” تاکید کرد که “هیچ گزینه دیگر وجود دارد.”

کشتی متخصصان پزشکی بر این باور است که عدم تخلیه کشتی را در حدود 1% از 4,800 خدمه و سوار ملوانان — حدود 48 نفر می میرند مرگ به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. “ما ایستاده است در حالی که همکار ما ملوانان همچنان در معرض این ویروس کشنده” آنها نوشت.

به گزارش نیویورک تایمز در مارس که پزشکان تخمین زده است که بیش از 50 ملوانان ممکن است بمیرد. این یادداشت جزئیات قبلا گزارش نشده.

عقب Adm. بروس گیللینقم نیروی دریایی جراح عمومی بنا به گزارش ها در پاسخ به نامه گفتن پزشکان که نیروی دریایی در نظر گرفتن مراحل رسیدگی به این وضعیت است.

سروان. برت Crozier, افسر فرمانده این ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت, آدرس خدمه در طول یک دست تماس در کشتی عرشه پرواز, نوامبر 14, 2019.

نیروی دریایی ایالات متحده/MCS 3 کلاس نیکلاس Huynh

یک صفحه یادداشت نوشته شده توسط کشتی کادر پزشکی فرستاده شد همان روز Crozier سپس حامل افسر فرمانده با ارسال یک ایمیل با چهار صفحه یادداشت متصل به چندین عالی رتبه نیروی دریایی رهبران و همچنین برخی دیگر از مقامات نیروی دریایی.

او نوشت که “گسترش این بیماری در حال انجام است و شتاب” و خواست نیروی دریایی به بسیاری از کشتی ملوانان در ساحل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و اضافه کرد که “ملوانان لازم نیست برای مردن.”

نیروی دریایی تا به حال شروع به حرکت ملوانان کردن کشتی در اواخر ماه مارس, اما نه به عنوان به سرعت به عنوان Crozier ظاهرا احساس نیاز شد برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

Crozier برطرف شد از فرمان او در مارس 2 پس نامه ای به مطبوعات درز. سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly که اخراج Crozier خواهد استعفا کمتر از یک هفته بعد پس از سرزنش کردن افسر سابق خود خدمه.

در روزها و هفته های پس از آن تعدادی از موارد روی عرشه کشتی حامل همچنان به صعود. نیروی دریایی شد و در نهایت مجبور به حرکت بیش از 4000 ملوانان در ساحل به عنوان تعدادی از موارد افزایش به حدود 1200.

حامل دیدم یکی مرگ 41 ساله Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker که تسلیم به این ویروس پس از قرار دادن در ICU پس از پیدا العملی در انزوا.

نیروی دریایی در حال انجام تحقیقات به شیوع کروناویروس روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت اقدامات کشتی کاپیتان سابق و دیگر مسائل مربوط به.

حامل پس از نشستن در پورت برای نزدیک به دو ماه در نهایت مجموعه بادبان شنبه با چند هزار ملوانان ترک برخی از پشت در گوام برداشت می شود در تاریخ بعد.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de