مشاهیر هستند درست مثل ما و شروع به گرفتن کمی بی قرار گیر در خانه در قرنطینه. یک چیزی که آنها انجام می دهند به تصویب زمان در حال بازی در اطراف با حروف درشت و رنگ مو. هر کس از Sarah Michelle Gellar به هیلاری داف در تلاش است جدید رنگ روشن — و ما به طور جدی به آن!

در حال حاضر که بسیاری از ستاره ها کار نمی آنها می تواند سرگرم کننده بزرگ با سایه است که آنها هرگز قادر به انجام این کار قبل از.

یکی از اولین به سعی کنید از یک رنگ تازه شد ال فانینگکه نگهداری آن بسیار ساده و خیره کننده با یک گلگون رنگ که کاملا مکمل پوست خود را. سپس در انتهای دیگر این طیف است داف که خجالتی نیست دور. در مارس 12, جوان ستاره به اشتراک گذاشته Instagram عکس از آبی پر جنب و جوش قفل به سادگی شرح selfie, “🤷🏼♀️آره.”

اما احتمالا یکی از تکان دهنده ترین تحولات می آید از لیسانس آلوم لورن برنهام و شوهر, Arie Luyendyk جونیورکه رنگ هر یک از دیگر قفل های نقاشی با مداد رنگی فقط در زمان برای عید پاک یکشنبه. در حالی که او رفت و با یک نقره و او را نگه داشته و او اهل تفریح و بازی با نور صورتی. “Alessi شد چرت زدن sooo ما یک چیز + رنگ هر یک از دیگران مو lol,” او نوشت: در همراه زیرنویس. “در حال حاضر @ariejr واقعا یک روباه🦊.”

از دعای Lipa به کریستن استوارتنگه داشتن اسکرول برای دیدن همه وبلاگ که گذشت زمان در قرنطینه رنگرزی موهای خود را جسورانه رنگ جدید!

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله