سرنوشت خانواده سلطنتی بریتانیا پس از همه گیر: رویال نویسنده می دهد بینش

سرنوشت خانواده سلطنتی بریتانیا پس از همه گیر: رویال نویسنده نشان می دهد

Coronavirus همه گیر انداخته است زندگی برای کل جمعیت جهانی به بی نظمی ترک رسمی برنامه ها و رویدادهای رفتن به پایین تخلیه.

و خانواده سلطنتی بریتانیا بیش از حد سیاسی شده است و تحمل فشار از بحران و گزارش قبلا پدید آمده در مورد ملکه الیزابت دوم احتمالا هرگز بازگشت به زندگی دوباره.

یک نویسنده و سلطنتی متخصص ویکتوریا Murphey است که متصل به royals از سال 2011 در طول چندین تاریخی لحظات بيرون آمد وزن در این وضعیت است که به احتمال زیاد به رول از زیر این بیماری همه گیر.

مورفی می نویسد که برای شهر و کشور دقیق چگونه سلطنت شده است این مرکز از بسیاری از حوادث است که تعیین ارتباط عمومی با royals.

پس از آن “احساس تا حدودی عجیب و غریب به نوشتن در مورد انگلیسی royals در زمانی که ما هیچ ایده زمانی که ما بعد از دیدن آنها احاطه شده توسط یک جمعیت,” او گفت:.

“رویال تقویم شده است و پاره پاره کردن و اعضای خانواده در حال حاضر اغلب دیده می شود در تماس های ویدئویی. جایی که آنها دست تکان داد و سخنرانی های بسته بندی شده به اتاق در حال حاضر آنها تنها به دنبال لپ تاپ” Murphey در ادامه می گویند.

او در ادامه گفت که با وجود این همه گیر تاب دیگر سازمان ها و موسسات در سراسر جهان و آنها را وادار به ایجاد تغییرات لازم در این سلطنت را راه مقابله با آن نسبتا “منحصر به فرد است.”

“این است که تا حدودی منحصر به فرد در یک علنا بودجه نهاد که کار اعضای کلیدی وظایف شامل ملاقات با مردم,” او توضیح داد.

“این که آیا آن را برای جلب توجه به کار انجام شده توسط موسسات خیریه و یا جوامع و یا به منظور افزایش روابط دیپلماتیک به درخواست دولت بریتانیا بخش عظیمی از مشاغل خود را برای چند دهه به معنای گرفتن و در مورد” او ادامه داد.

“یکی از ملکه معروف ترین نقل قول” من دیده می شود به باور ” و آن را بعید است که او به معنای از طریق زوم,” او اضافه شده است.

“کنتس از Wessex—که کار T&C برفلد ماه گذشته—به طور منظم داوطلبان برای کمک به کسانی که در خط اول جبهه. وجود دارد همچنان به فراوانی از فیلم ها و تصاویر و پیام های منتشر شده از این خانواده حمایت سازمان بیمه خدمات درمانی کارگران و طرح های دولت است.”

“و در آنجا به سختی به یک بیمارستان بلبل در انگلستان است که نشده است و عملا باز سلطنتی. اعضای خانواده نیز مبتکر در درگیر شدن با چالش های کروناویروس ارائه شده,” Murphay گفت.

او در ادامه به توضیح دهید که چگونه چندین روشنگری پروژه های پدید آمده برای مردم از طریق کمک های ارشد اعضای خانواده سلطنتی از جمله Duchess of Cornwall, Camilla و دوشس کمبریج کیت میدلتون.

“دوشس کورنوال او منتشر شد مستند خواندن لیست دوشس کمبریج راه اندازی نگه دارید و هنوز هم پروژه عکاسی برای گرفتن یک تصویر لحظهای از بریتانیا در طول همه گیر و ملکه و دیگر اعضای خانواده سلطنتی پشتیبانی مجازی Chelsea Flower Show, به اشتراک گذاری تصاویر و توضیحات از گیاهان مورد علاقه خود را.”

این تغییر وضعیت با توجه به Murphey همچنین به مردم داخل به زندگی روزمره: “این نیز غیر ممکن است به چشم پوشی از آنچه از دست رفته است که حوادث زندگی می کنند در حال جایگزین با آنهایی که دیجیتال و سخت به تعجب که چگونه این ممکن است تحت تاثیر قرار راه royals درک اگر آنها قادر به ملاقات و خوش آمد می گوید در فرد برای یک دوره قابل توجهی از زمان.”

“وجود دارد آشکار از دست دادن حس مناسبت را احاطه کرده است که حتی کم ترین کلید سلطنتی بازدید و همچنین افزایش چالش ایجاد یک ارتباط شخصی و به دست آوردن درک درستی از وضعیت از طریق ویدئو کنفرانس,” او اضافه شده است.

“تنوع و کیفیت تصاویر است که رفتن به پایین به خوبی با رویال طرفداران نیز به طور قابل توجهی کاهش یافته است.”

“از زمان راه اندازی مستلزم آن است که اکثر مواد بود منتشر شده توسط رویال رسانه ای تیم, که بدان معنی است که ما نمی هر گونه اطلاعات معمولا توسط خبرنگاران و عکاسان و یا حتی در دوربین خود گوشی. برخی از جذاب ترین بخش های سلطنتی ظاهر هستند و خود به خودی و یا غیر منتظره تعاملات” Murphey گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de