رئیس سابق همه گیر پاسخ تیم صحبت می کند: “من رک و پوست کنده می ترسم’

رسمی که نظارت اپیدمی آمادگی برای شورای امنیت ملی تحت ریاست جمهوری اوباما گفت: فقدان عمومی ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در طول COVID-19 pandemic برگ او “رک و پوست کنده می ترسم” — و از بین بردن موقعیت خود را تضعیف آمریکا در پاسخ به کروناویروس در هنگام ظهور آن 18 ماه بعد.

بث کامرون که در خدمت به عنوان مدیر ارشد بهداشت جهانی امنیت و biodefense در شورای امنیت ملی تا اوایل سال 2017, بود, مصاحبه در اخبار یاهو “Skullduggery” پادکست. “من رک و پوست کنده می ترسم که ما CDC است نه در مقابل صحبت کردن در مورد این” کامرون گفت. “CDC ما است, استاندارد طلا را برای بهداشت عمومی و ما در وسط یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بحران ما تا کنون با آن مواجه قطعا در طول عمر من و آنها در جدول آنها را در مقابل. و من فکر می کنم ما واقعا از درد و رنج است که در حال حاضر است.”

تنش بین CDC و کاخ سفید شده است آشکار از اواخر فوریه زمانی که ارشد CDC رسمی نانسی r. schultze ، عموم در تضاد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, هشدار آمریکایی ها به آماده سازی برای امکان این ویروس جدید را به شدت مختل کردن زندگی روزمره در زمانی که دولت بود و کمرنگ جلوه دادن آن به احتمال زیاد اثرات.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در یک جلسه مارس 22 با رئیس جمهور تهمت و اعضای coronavirus نیروی کار. (عکس Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

دولت بنا به گزارش سیراب CDC دستورالعمل برای بازگشایی, مسدود کردن انتشار یک برنامه ریزی دقیق مقامات آژانس مورد علاقه. در روزهای اخیر ناشناس CDC مقامات گفته اند CNN آنها آماده بودند به صدور یک سفر جهانی هشدار در مارس 5, پس از توجه به تعداد موارد جدید در اروپا اما به دلایل غیر قابل توضیح هشدار بیرون رفتن ندارد تا زمانی که نزدیک به یک هفته بعد. یک CDC سخنگوی نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر.

در موقعیت خود در شورای امنیت ملی کامرون در جریان مقامات کاخ سفید در مورد همه گیر آمادگی و ارسال چندین یادداشت در مورد تهدید بزرگتر از جمله به رئیس جمهور تهمت او در اوایل دولت قبل از COVID-19 تا به حال پدید آمده است. در حالی که خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی, جان بولتون حذف دفتر در ماه اوت سال 2018 به عنوان بخشی از یک سازماندهی مجدد از شورای امنیت ملی قرار می گیرد و زیستی آمادگی مقامات در جای دیگر در شورای امنیت ملی بوروکراسی. کامرون معتقد است لغو این دفتر به عنوان یک واحد مستقل چپ دولت در تاریکی در مورد گرانش coronavirus تهدید.

“ما شده اند درخواست بسیاری از سوالات در مورد آمادگی برای, تست,” کامرون گفت. “واقعا قوی بهداشت عمومی پاسخ شروع به ردیابی که در آن موارد در سراسر ایالات متحده جداسازی آن موارد ردیابی تماس همه آن چیزهایی که ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر ما واقعا باید صحبت شده است در ماه ژانویه است.”

کامرون که در حال حاضر معاون رئیس جمهور برای جهانی بیولوژیکی سیاست ها و برنامه ها در طرح تهدید هسته ای, یک سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر کاهش بیولوژیکی و شیمیایی رادیولوژی و سلاح های هسته ای تهدید گفت: شورای امنیت ملی همه گیر کار شده اند که قادر به شناسایی “نقطه شکست” و به احتمال زیاد زنجیره تامین مشکلات قبل از این بیماری شروع به گسترش در آمریکا و از بین بردن دفتر او کاهش می یابد شهرت جهانی بهداشت در کلی شورای امنیت ملی, نمونه کارها به این معنی که رئیس جمهور و برترین مشاوران دریافت کمتر جلسات در مورد این موضوع و کمتر در مورد جدی بودن تهدید بلندی.

آن می تواند سال قبل از زندگی به حالت عادی برمی گرداند کامرون گفت. هنگامی که اجتماعی فاصله اقدامات آرام آن حیاتی خواهد بود به اندازه کافی تست و تماس با ردیابی زیرساخت در محل برای اطمینان از عفونت های جدید را می توان کوبیده خواهد شد پایین او اضافه شده است. همه که باقی می ماند و غیر ممکن است به انجام.

“متاسفانه در حال حاضر ما هنوز هم لازم نیست که کاهش مورد شمارش بیش از 14 روز در تعدادی از کشورهای اطراف کشور ما هنوز هم نمی به اندازه کافی تماس با ردیابی نیروی کار برای منزوی کردن و مهار این بیماری در سراسر کشور و ما هنوز هم نمی به اندازه کافی تست در بسیاری از کشورهای” کامرون گفت.

بث کامرون, معاون رئیس جمهور برای جهانی بیولوژیکی سیاست ها و برنامه های در تهدید هسته ای موسسه. (NTI)

در حالی که اوایل واکسن محاکمه در حال نشان دادن نتایج مثبت در میمون ها او گفت: ممکن بود یک مدت طولانی قبل از واکسن آماده است.

“شرط بندی بر روی هر خاص واکسن تا زمانی که شما از طریق آزمایش های بالینی مورد نیاز برای تست آن است که واقعا یک کسب و کار چالش برانگیز” او گفت:. “من امیدوار هستم, اما من قطعا اعتماد به نفس, چرا که من لازم نیست که هر داده ای که در آن بود که اعتماد به نفس در لحظه است.”

ارائه یک واکسن به جهان 7 میلیارد نفر نیز خواهد شد به چالش کشیدن و وقت گیر است, او گفت:. پرسید: اگر آمریکایی ها نیاز به آماده برای یکی دیگر از سه سال از اجتماعی فاصله کامرون گفت که او معتقد است که این می تواند بیش از یک سال و تاکید کرد چقدر دشوار است برای پیش بینی زمانی که ما می دانیم بسیار کمی در مورد ویروس.

در هفته های اخیر بی پایه و اساس تئوری های توطئه در مورد چگونه coronavirus توسعه و گسترش و همچنین در مورد خطرات ناشی از واکسن رفته ویروسی در آنلاین.

کامرون گفت: برخی از کشورها آغاز کرده اند سرمایه گذاری در مواجهه با ابزارهای تصمیم گیری در مورد این ویروس یک حرکت او را مورد ستایش قرار داد در سن دروغ هنگامی که ترس به نظر می رسد به درایو بسیاری از مردم فکر.

“آنچه باید اتفاق می افتد و نیاز به اتفاق می افتد در سطح فدرال و همچنین در سطح ایالتی و محلی است که واقعا صادقانه ثابت واقع مبتنی بر ارتباطی که در آن مردم می دانیم دقیقا آنچه ما می دانیم و آنچه نمی دانیم,” او گفت:. “تنها بودن واقعا صادق است.”

اصلاح: تیتر در نسخه قبلی این داستان گفت: کامرون اخراج شده بود توسط John Bolton. در واقع او پست قبل از بولتون سازماندهی مجدد از شورای امنیت ملی است.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • مغلوب ساختن پیشی جستن هل ‘پیچ و تاب سرعت’ تلاش coronavirus واکسن نادیده گرفتن درس از یک پیش دارو فاجعه

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de