کلی Bensimon بیشتر ‘خانه دار’ ستاره مانند Supermodels در لباس های شنا

تماس همه زنان خانه دار واقعی obsessees: اگر شما چیزی مانند ما وشما با خوشحالی افراط در آنجا محتوای مورد علاقه خود را در بانوان به عنوان امکان پذیر است — از جمله همه چیز را از آخرین دوست درام خود را به داغترین لباس شنای زنانه دوتکه لحظات!

مهم نیست که دختر باند شما سوگند وفاداری خود را به — می شود آن را New York, اورنج کانتی, آتلانتا, بورلی هیلز ، — این غیر ممکن است به توجه به آنچه که همه از واقعیت تلویزیون ستاره تا هستند. از نیویورک OG کنتس Luann به توقف بورلی هیلز’ Lisa Rinna, ما نمی تواند کمک کند اما به دنبال هر یک از آنها را در ” گرم است.

هنگامی که آنها در حال ارسال حیات به روز رسانی های شیک به سبک خیابانی لحظات و یا خانواده عکس های براوو شادمهر به احتمال زیاد بیکینی-چادری. آنها هیچ غریبه ای به پوشیدن لباس های مورد علاقه خود را مناسب برای حمام کردن در رسانه های اجتماعی برای نشان دادن خاموش سبک خود را از رفتن به مارک و نشان می دهد که چگونه سخت آنها کار کرده ام در بدن خود!

به تازگی ستاره مانند Melindagates فرانکل, رامونا خواننده و Yolanda حدید شده اند برکت ما تغذیه با اعتماد به نفس-به-جهنم شنا عکس های. در افتخار تولد 56 در ماه ژانویه به ساخت یک مدل میزبان مطرح شده برای عکس نا محدود در یک بی تسمه توری سیاه و یک تکه. اهداف!

و Skinnygirl موسس عملا ملکه آماتور لباس شنای زنانه دوتکه عکس. در آستانه سال جدید کارآفرین منتهی به سال جدید در ساحل آشکار او باب روز bod در دو قطعه لباس شنای زنانه دوتکه توسط Lo و Rae شنا. اثبات او همه چیز در مورد رنگ قرمز او نوشته شده و در عین حال یکی دیگر از عکس به دنبال مانند یک نجات غریق در یک شکل چاپلوس one-piece.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن این خانمها و بیشتر از داغترین لباس شنای زنانه دوتکه لحظات از سابق و فعلی زنان خانه دار واقعی ستاره!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de