کریستن بل انتقاد کسانی که سوال خود را انتخاب پدر و مادر

کریستن بل می آید در حمایت از نوجوانان تمایل به پوشیدن پوشک. عکس: خودی

کریستن بل یکی از مهمترین و آواز ستاره در هالیوود و به تازگی او شروع به یک سری جدید به نام Momsplaining با کریستن بل که او صحبت می کند در طول در مورد دخترش دلتا و به همین دلیل او این است که “هنوز در پوشک.”

به گزارش Daily Mail, پس از نظرات در مورد همان شروع به جاری شدن سیل او را در بخش نظر دهید او را به توییتر به مجموعه ای از رکورد مستقیم. “دختر من نیست به پوشیدن پوشک در طول روز و در شب چون او کوچک مثانه نیست تا برای 10 hr چالش هنوز” مادر جوان آغاز شد بیان کرد.

او همچنین اشاره کرد که چگونه مردم به دنبال “احساس” بیش از نزول. “این را من قول می دهم. این مقاله به دنبال احساس و کاهش یافت و هر کس آن را به عنوان آنها اغلب فراموش. آنها از سمت چپ که او را تنها در پوشک در شب که بسیار عادی برای 5 سال که کوچک مثانه نمی تواند 10 hr چالش نشده است.”

قبل از امضای کردن او ساخته شده مطمئن شوید که برای اضافه کردن “من همچنین فکر نمی کنم آن را تحقیر آمیز اگر بچه خود را می پوشد پوشک دیر است. هر کس متفاوت است. من 5yr پیر نمی شود خجالت حتی اگر او در پوشک در طول روز! او با اعتماد به نفس و مسخره & نمی دیدن هر چیزی در مورد او زیبا و منحصر به فرد خود چیزی به عذر خواهی است.”

در طول یک قسمت برای سری خاص او اعتراف کرد ” هر بچه بسیار متفاوت و قدیمی ترین دختر من در 21 ماه ما صرفا پیشنهاد کرد که او به استفاده از توالت در اتاق دیگر و (او) هرگز تن دیگر پوشک فراتر از آن. ما دروغ گفتن در تخت giggling در مورد این شوهر من (Dax Shepard) و من مانند ‘چرا همه را به یک معامله بزرگ از این آموزش? آن را بسیار آسان است. فقط بگو بچه به استفاده از توالت’,” او اضافه شده است.”در حال حاضر جوانترین من پنج و نیم هنوز در پوشک.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de