Lisa Vanderpump وزن در Kyle Richards’ درام با ‘RHOBH’ Costars

از طرف? زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم Lisa Vanderpump اظهار نظر پس از , Kyle Richards نوشته شده در مورد او beefs با costars Garcelle Beauvais, Denise Richards, Erika Jayne و Dorit Kemsley.

“تلاش برای فکر می کنم از یک زمان هر کسی که در دفاع از من” سابق ستاره کودک, 51, توییتی در چهار شنبه, مه 20 به عنوان درام بازی کردن در آخرین قسمت از این براوو رسید. “مانند شاید در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی [لیزا] Rinna #rhobh.”

Lisa Vanderpump Weighs In on Kyle Richards' Drama With Garcelle Beauvais and Denise Richards
Lisa Vanderpump و دنیس ریچاردز. شاتر (2)

“Errr شما را بسیار دوست خوب @LisaVanderpump اما زمانی که او عزاداری و رفتن را از طریق یک زمان دشوار است شما همه روشن او را مانند یک بسته از گرگ ها…….” طرفداران پاسخ داد.

“درست dat” در رستوران, 59 پاسخ در نظر گرفته شده توسط Bravosnarkside در Instagram.

زنان خانه دار طرفداران را به یاد داشته باشید که Vanderpump و کایل بود سقوط بیش از Puppygate در سال 2018 زمانی که Dorit اتخاذ یک سگ به نام لوسی از Vanderpump سگ نجات مرکز. پس از لوسی به پایان رسید تا در کشتن پناهگاه Teddi Mellencamp متهم سور صاحب تشویق او و Vanderpump سگ کارکنان به بحث در مورد وضعیت پس از آن خواهد بود یک داستان در نشان می دهد. کایل سوال Vanderpump زمانی که داستان به مطبوعات درز و جفت به پایان رسید تا در یک بحث گرم که به اوج خود رسید Vanderpump شوهر کن تاد, لگد زدن ریچاردز خارج از خانه خود را.

Vanderpump اعلام کرد او را ترک نشان می دهد در ماه ژوئن 2019 پس از نه فصل است. این جفت ارز باید پس از مواجه می شوند هر یک از دیگر در حالی که در خارج از خانه در L. A. اما لیزا نوشت: در یک پست وبلاگ در BravoTV سال گذشته که دوستی بود “به پایان رسید.” کایل در عین حال گفت: ما در اوایل این ماه که او نیست و حاکم کردن صلح و آشتی است. “من فکر می کنم همیشه وجود دارد اتاق را برای تعمیر به هر دوستی,” او گفت:. “هر زمان شما در مورد مراقبت فردی و مشترک بسیاری با آنها من فکر می کنم همیشه وجود دارد اتاق را برای آن. اما شما می دانید آن را به یک خیابان دو طرفه است.”

فصل جدید نشان می دهد که برای اولین بار در ماه آوریل شده است مستند Kyle مسائل را با تقریبا تمام زنان است.

او و Dorit, 43, شده اند سرحد سر روی صفحه و در رسانه های اجتماعی پس از Dorit سایهدار Kyle بیش از خط مد او در حالی که سابق Little House on the Prairie, ستاره گرفت موضوع را با Dorit نمایش دیر به Teddi سلامتی عقب نشینی کامل گلم.

“ما لحظات برای مطمئن” Dorit بستری Us Weekly ماه گذشته. “من فکر می کنم ما به اندازه کافی احساس راحتی در دوستی ما است که ما می توانیم واقعا گرم و در یک دیگر و سپس … ما می توانید پیدا کردن یک راه برای حل و فصل آن است. آن را برای همیشه لطفا برای نیست — آن را نمی کند و همیشه احساس می کنید مانند برای همیشه لطفا برای — اما ما باید تفاوت نظر بسیار کمی در این فصل است.”

اما کایل گفت: ما در اوایل این ماه است که این جفت ارز باید “نه صحبت شده به طور مستقیم از آنجا که من می دانم که او دیوانه است.”

کایل و دنیس, 49, bickered پس از هالووین استار با اشاره به دنیس به عنوان یک “ragamuffin.” دنیس گذاشته سپس یک سری از مجله را پوشش می دهد شامل او به دنبال گلم باعث کایل به عذرخواهی نوشتن در Denise پست “من هنوز هم متاسفم که نظر شد و بهترین نسخه از خودم که شب است.”

اما به عنوان May 13 قسمت از RHOBH پخش کایل در زمان هدف جسورانه و زیبا ستاره دوباره تویت که او 16 ساله پدر سامی شین تا به حال صحنه یک صحنه در نشان می دهد.

پس از آن قسمت نشان داد Garcelle و 53 و دنیس رفتن در کایل با جفت کوبیدن ساز و برگ او به اریکا را خواندن طالع با لیزا. این چیزهایی که وحشی ستاره اضافه شده که کایل مذاکرات “در” او costars و “نه به ما.”

کایل در زمان به توییتر در روز چهارشنبه برای دفاع از خودش کوبیدن Garcelle ساز و برگ در یک پس-حذف صدای جیر جیر و خواستار Rinna, 56, برای دفاع از او باعث Vanderpump پاسخ.

“هر کس در آینده برای من مانند حزب اول از قرنطینه #rhobh,” او نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر به عنوان قسمت نیز نشان داد او را از رفتن سر به سر با اریکا 48 و Dorit پس از آنها برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در او دوستی نزدیک با Teddi.

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de