ماسک و بیشتر! چگونه Kim K, Kate Hudson, بیشتر ایمن ماندن در میان Coronavirus

پوشش تمام پایگاه? Coronavirus شیوع بیماری به سرعت در حال گسترش و — درست مثل ما — مشاهیر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای ایمن ماندن. برخی از هالیوود بزرگترین نامها هستند که به عنوان فعال که ممکن است در طول ترساندن سلامت — و مستند جدید خود را در مراسم مذهبی در طول راه.

به عنوان تقریبا تمام پروژه های هالیوود مانند جیمز باند هیچ وقت به مرگ و دیزنی مولان, یا تعویق و یا لغو شده بین المللی خود را اجرا می کند یا متوقف فیلمبرداری به طور کامل بر اساس موقعیت ستارگان در سراسر جهان در حال گرفتن ایمنی خود را به دست خود.

قبل از پوشیدن یک ماسک صورت را به کروناویروس با مضمون بیهوده گویی از طریق Instagram در مارس 24, Cardi B ویروسی رفت و زیر نظر او ساخته شده در فیلم دیگری در مورد این بیماری همه گیر. “Coronavirus coronavirus s–t گرفتن واقعی,” او گفت: در تاریخ 11 مارس.

قبل از محدود تر سفر ممنوع قرار داده بودند در محل, مدل, Naomi Campbell ساخته شده تغییرات به فرودگاه کمد لباس. “اول ایمنی بعد سطح” کمپبل 49 میانه یک سری از سه عکس که نشان داد طول او قرار بود به منظور پوشش خودش.

او عینک کامل منطبق با توجه در تصاویر ارسال شده در مارس 10, کامل با یک ماسک برای دهان عینک محافظ و دستکش در دست او است.

Gwyneth Paltrow مشترک یک عکاسی از خود از طریق Instagram در فوریه 26 در راه او به پاریس با یک پارچه ماسک بر دهان او. “پارانویا? محتاطانه است ؟ دست پاچه? ارام? همه گیر? تبلیغات؟” سرایت بازیگر, 47, خواسته پیروان خود در آن زمان است. “Paltrow فقط رفتن به جلو و خواب با این چیزی که در هواپیما. من در حال حاضر شده است در این فیلم. ایمن ماندن. آیا لرزش دست. دستهای. 😷.”

همانطور که در آوریل 7, 1.4 میلیون باید آزمایش مثبت در سراسر جهان با 81,000 مرگ و میر. در ایالات متحده بیش از 12,700 نفر کشته شده اند. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بیماری در درجه اول گسترش از فرد به فرد از طریق ویروسی قطرات است. علائم می تواند شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

در مارس 30, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که اجتماعی فاصله توصیه ها را در محل باقی می ماند تا پایان ماه آوریل است. چند متحده توصیه می شود که مردم سرپناه در محل در خانه مگر آنها ضروری کارگران و کارکنان پزشکی و به تنها سرمایه گذاری برای ورزش یا مواد غذایی اما رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

همه گیر باعث شده است تا بسیاری از به دست آوردن خلاق در حالی که محدود به خانه های خود از جمله مایلی سایرس که او آغاز شد Instagram Live سری روشن فکر: زندگی با مایلی. از طریق مجازی نشان می دهد او در مصاحبه سلنا گومز, ریس ویترسپون و بسیاری از مشاهیر. Jimmy Fallon, Seth Meyers و جیمی کیمل گرفته اند این فرصت را به ساقه های مربوطه خود را اواخر شب نشان می دهد از خانه.

جاستین بیبر و هایلی بیبر (موسوم بالدوین) در میان لیست در حال رشد از ستاره ها که سرگرم خود را از طریق Tik Tok, در حالی که Mindy Kaling و Melindagates فرانکل مانده اند مشغول در آشپزخانه.

زمانی که آنها انجام مرحله از ستاره ها از جمله Emma Roberts, Usher and Demi Lovato ماسک می پوشند و در برخی موارد دستکش یکبار مصرف به منظور کاهش خطر عفونت است.

حرکت زیر را ببینید که ستاره ها تغییر کرده و آنچه که آنها انجام می دهند برای ایمن ماندن در طول شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de