Meghan Markle بودن یک ‘B-لیست ستاره’ آماده نشده بود برای رسیدگی به شهرت می گوید: متخصص

Meghan Markle بودن یک ‘B-لیست ستاره’ آماده نشده بود برای رسیدگی به شهرت می گوید: متخصص

در حالی که ممکن است بسیاری بر این باورند که Meghan Markle خواهد بود قادر به مقابله با این توجه رسانه ها به خوبی با توجه به وضعیت مشهور, کسانی که حدس معلوم شد که اشتباه است.

یک متخصص در حال حاضر ادعا کرد که دلیل مناسب ستاره است پیدا کردن آن سخت به مقابله با رسانه ها موشکافی پس از ازدواج او با شاهزاده ” هری ” است که به عنوان یک ‘B-لیست بازیگر.’

با توجه به سلطنتی مفسر کتی elizabeth banks, the Duchess of Sussex شد آمادگی برای هرج و مرج که به غرق او زندگی پس از ازدواج خود را به خانواده سلطنتی.

“به عنوان یک بازیگر او استفاده می شود به عکس اما او گفت خودش وجود دارد این پیشنهاد که او قادر خواهد بود که مسئولیت رسیدگی به مطبوعات توجه و پیدا کردن راه خود را در انظار به دلیل تجربه قبلی خود را,” او گفت: 9Honey.

“در حالی که در واقع من فکر می کنم آنچه که او با آن مواجه بود و تقریبا غیر ممکن است برای آماده سازی و قطعا تجربه او به عنوان یک B-لیست بازیگر نبود رفتن به ایستادگی او در [خوب] جا به ناگهان تبدیل به معروف ترین زن در جهان است.

“آن بسیار آشکار از این مستند در آفریقا که شاید در حالی که او ساخته شده آن را آسان به آن بدیهی است که آسان نبود” او اضافه شده است.

در ضمن هری و مگان در اوایل این هفته جشن دومین سالگرد عروسی در محل اقامت جدید در لس آنجلس.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de