میشل اوباما آسانسور تا ارواح از دانش آموزان فارغ التحصیل در MTV را ‘مدل-athon’

میشل اوباما به یک دلگرم کننده و الهام بخش سخنرانی برای دانش آموزان فارغ التحصیل

بانوی اول سابق ایالات متحده آمریکا میشل اوباما به تازگی بيرون آمد به بلند کردن ارواح از دست پاچه و تاکید کردن کلاس از سال 2020 است.

در طول MTV مدل-athonمجازی تجربه رقص برای فارغ التحصیلی کلاس اوباما داد دلگرم کننده و الهام بخش سخنرانی در تمجید آنها را برای نشان دادن انعطاف پذیری است.

“هی کلاس 2020! من می دانم که هیچ یک از شما برنامه ریزی شده در از دست رفته در بسیاری از ارشد سال نقاط عطف چیزهایی مثل مسابقات ورزشی یا prom شب” او آغاز شد.

“اما من با افتخار از آنچه که من دیده ام از همه شما. شما در حال حفظ از طریق همه چیز شما رو به رو هستیم و نگاه وجود دارد هیچ راهکار برای هر یک از این و در عین حال به شما نشان داده ایم, خلاقیت و انعطاف پذیری بسیار فراتر از سال خود را.”

او بیشتر خواست دانش آموزان را به “نفس عمیق, رقص قلب خود را و لذت بردن از این مدل-a-thon.”

“شما آن را به دست آورده و مثل همیشه اگر شما می دانید هر کسی که ثبت نام برای رای دادن فقط به آنها بگویید به متن PROM به 56005. این ممکن است مهم ترین چیزی که شما انجام دهید در حال حاضر,” او اضافه شده است.

نظرات او به عنوان سازمان غیر انتفاعی که همه ما رای co-ریاست اوباما و با هدف قرار دادن افزایش مشارکت رای دهندگان.

زودتر و رئیس جمهور سابق باراک اوباما بیش از حد به حال تمدید امیدوار کلمات به فارغ التحصیلی کلاس در سخنرانی خود برای Graduate با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de