از دست رفته اوهایو دبیرستان ارشد مدیسون بل یافت امن

مدیسون “Maddie” بل اوهایو دبیرستان ارشد که رفت از دست رفته پنج شنبه, یافت شده است, امن, با توجه به کوهستانی شهرستان کلانتر دفتر.

کلانتر دانی Barrera اعلام کرد در آزادی مطبوعات ارسال به Facebook شنبه که 18 ساله شده بود واقع شده و این که او امن بود. وجود دارد هیچ جزئیات بیشتر منتشر شده در محل.

مدیسون

سراسر کشور جستجو Maddie شروع این هفته و پس از او به او گفت که مادر او در حال رفتن برنزه حدود ساعت 10 صبح روز یکشنبه صبح در کوهستانی شهرستان اما هرگز بازنگشت. مدیسون خودرو بعدها در بر داشت در نزدیکی یک چوپان خوب کلیسای پارکینگ با تلفن و کلید هنوز هم در داخل.

کلانتر Barrera قبلا گفته Dateline هیچ شواهدی وجود دارد که Maddie تا کنون ساخته شده آن را به سالن برنزه.

Maddie, مادر,,, ملیسا,, زنگ, گفت Dateline روز دوشنبه که او می ترسم اتفاق بدی اتفاق افتاده بود به او چرا که او باور نمی کند او را در خود.

در روز پنج شنبه کوهستانی شهرستان کلانتر دفتر منتشر شد یک عکس از یک مرد که به اعتقاد آنها ممکن است تا به حال اطلاعات در Maddie محل همراه با یک عکس از یک سدان آنها بر این باورند شده است می تواند متصل به ناپدید شدن او. معلوم نیست اگر این اطلاعات کمک مقامات کردهاید Maddie.

کلمه از ناپدید شدن او به سرعت گسترش از طریق جامعه خود و صدها نفر از مردم در اوایل این هفته به جستجو برای نوجوان.

ملیسا بل گفت Dateline روز دوشنبه که Maddie هیجان زده بود به دبیرستان فارغ التحصیل این هفته است. او توضیح داد که دختر خود را به عنوان یک رهبر در مدرسه با آینده روشن ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de