اسلو چیزی جز بازگرداندن اسرائیل statusquo می گوید روزنامه نگار فلسطینی

روزنامه نگار فلسطینی دکتر احمد Frassini. — عکس توسط نویسنده

بروکسل: فلسطینی ها هیچ چاره ای جز مبارزه برای استقلال و تبعید روزنامه نگار فلسطینی فیلمساز و فکری دکتر احمد Frassini گفته است در حالی که

“ما می دانستیم که مذاکرات با اسرائیل هرگز ما را از زمین ما,” او اضافه شده است.

وی با بیان این دیدگاه در حالی که بحث در مورد وضعیت اخیر در فلسطین با Geo.tv در بروکسل به مناسبت قدس روز.

او گفت که او 13 سال از زمانی که سربازان اسرائیلی “او را برداشت” از تخت خود را در شب و او را به زندان. امروز در سن 45 او همچنان به مبارزه برای آزادی مردم خود را.

اظهار نظر رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس اعلام ختم تمام توافق با اسرائیل و ایالات متحده گفت که او متعلق به بخشی از Al-فتح که می دانستند از “یک روز” که فلسطینی ها تا به حال چیزی برای انجام با این توافق.

“ما دیدیم که این توافق موقت بود. آن را نمی خواهد به ما به ما زمین و نه آن را اجازه می دهد بیش از هفت میلیون فلسطینی در تبعید به بازگشت به خانه های خود. اسرائیل بهره مند از توافق,” او گفت:.

“فلسطینی به دست آورده هیچ چیز از توافق دیگر از به رسمیت شناختن تشکیلات خودگردان فلسطین بر روی کاغذ. اسرائیل است و نه انطباق با هر یک از این نقاط در توافقنامه ای که اعطای آزادی و یا حرکت به سمت استقلال و راه حل دو دولت” او اشاره کرد.

Frassini گفت که در مقابل تشکیلات خودگردان فلسطین در زمان بیش از اسرائیل مسئولیت و شروع به دستگیری خود را مبارزان.

او تاکید کرد که پیمان اسلو تا به حال انجام می شود چیزی جز بازگرداندن اسرائیل “وضع موجود”. “این منجر به نزاع داخلی و افزایش اختلافات میان فلسطینی ها به عنوان ما را دیده اند خونریزی بین حماس و سازمان آزادیبخش فلسطین.”

“خانه آبا و اجدادی من است در حیفا که در حال حاضر اشغال شده توسط اسرائیل,” او گفت:.

“من می تواند زندگی می کنند یک زندگی آزاد اما من هنوز مبارزه برای حق من به زمین و حق بازگشت برای آوارگان فلسطینی. من نمی خواهم به مبارزه با حمله و یا هر کسی. من تنها تقاضا برای تعداد بی شماری از فلسطینی ها مثل من این است که ما توان بازگشت به سرزمین ما,” او گفت:.

در اتحادیه اروپا اخیر محکومیت غرب بانک حل و فصل توسط اسرائیلی ها او استقبال اتحادیه اروپا سیاست اما تاکید کرد که فلسطینی ها زمین تنها می تواند رایگان از طریق مبارزه بر روی زمین است.

صحبت کردن در مورد کار خود را, او گفت که او دعوا فلسطینیان زندانی در زندانهای اسرائیل با برگزاری همایش ها و سمینارها و دیگر وقایع آگاهی.

“من اطلاع رسانی در جهان است که زندانیان فلسطینی هستند نه تروریست. آنها در حال مبارزه برای حق مشروع تحت قوانین بین المللی است که حق خود را به زمین برگشت. بارها و بارها ثابت شده است که ما فلسطینی ها هیچ چاره ای جز ادامه مبارزه برای استقلال” Frassini اضافه شده است.

Dr Frassini خود را به یاد کودکان از طریق نقاشی و کاریکاتور و کارتون در مورد خانه خود را در فلسطین و به آنها می گوید که یک روز آنها را به خانه برگشت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de