آکسفورد دانشمندان مشغول به کار در یک coronavirus واکسن وجود دارد که می گویند در حال حاضر تنها 50 درصد شانس موفقیت به دلیل تعداد UK موارد سقوط بیش از حد به سرعت

اولین محاکمه انسان از hAdOx1 nCoV-19. واکسن از آکسفورد واکسن ،

یوتیوب/دانشگاه آکسفورد

  • آکسفورد دانشمندان مشغول به کار در یک coronavirus واکسن می گویند شانس موفقیت در حال حاضر 50 درصد است.
  • آنها می گویند که چون تعداد افراد مبتلا به این ویروس در بریتانیا است که در حال سقوط بیش از حد به سرعت.
  • “در حال حاضر وجود دارد 50% شانس که ما هیچ نتیجه ای در همه,” دانشمند آدم هیل گفت: این آخر هفته.
  • همکار آقا جان بل گفت: واکسن دانشمندان ممکن است به “تعقیب” COVID-19 در سراسر بریتانیا است.
  • آکسفورد دانشمندان تیمی داروسازی AstraZeneca Plc به توسعه یک واکسن آزمایشی به نام ChAdOx1 nCoV-19.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دانشمندان درگیر در یکی از جهان پیشرو مطالعات به پیدا کردن یک واکسن برای coronavirus وجود دارد که می گویند در حال حاضر تنها 50 درصد شانس موفقیت را به این دلیل که تعداد زیادی از مردم در بریتانیا با این ویروس در حال سقوط بیش از حد به سرعت.

از دانشگاه آکسفورد ماموریت برای پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19 ویروس است که در “یک مسابقه در برابر ویروس ناپدید و در برابر زمان” آدم هیل مدیر در دانشگاه آکسفورد را Jenner, موسسه گفت: این آخر هفته.

هیل گفت: روزنامه تلگراف که تعداد زیادی از مردم در انگلستان با این ویروس در حال سقوط بود در یک رای است که به معنای وجود دارد ممکن است مردم به اندازه کافی برای تست آزمایشی واکسن شناخته شده به عنوان ChAdOx1 nCoV-19.

“در حال حاضر وجود دارد 50% شانس که ما هیچ نتیجه ای در همه,” او گفت:.

تپه همکار آقا جان زنگ, آکسفورد دانشگاه رگیوس استاد پزشکی ساخته شده همان مشاهدات در یک آخر هفته در مصاحبه با تایمز لندن روزنامه.

“شما نمی خواهد شروع [دادگاه] در لندن در حال حاضر برای مطمئن” بل به این روزنامه گفت. موارد coronavirus در پایتخت انگلستان در حال حاضر در حال سقوط سریع تر از هر جای دیگری در کشور است.

بل گفت که دانشمندان ممکن است به “تعقیب” این ویروس در سراسر کشور برای واکسن آزمایش موفق باشد.

“آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 634 موارد تایید شده در پایتخت در دو هفته گذشته,” بل به این روزنامه گفت.

“در مقابل افزایش وجود دارد 163 روز جمعه به تنهایی در شمال غربی انگلستان در نظر گرفتن مجموع در این منطقه به 24,295 موارد تایید شده.

“سوال این است که: می تواند شما را تعقیب این بیماری در سراسر انگلستان ؟ پس از آن وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا شما آن را تعقیب بین المللی است.”

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد مشغول به کار هستند با جهانی شرکت دارویی AstraZeneca Plc به تولید واکسن. این یکی از مطالعات مختلف در سراسر جهان با هدف توسعه یک واکسن برای COVID-19 ویروس.

آکسفورد واکسن گروه می گوید که امیدوار است برای تکمیل آزمایشات انسانی در hAdOx1 nCoV-19 واکسن در ماه سپتامبر.

دو انسان تزريق واکسن در پایان ماه گذشته. حدود 1100 نفر در بریتانیا در حال انتظار برای شرکت در این دادگاه است که با بودجه دولتی توسط بوریس جانسون دولت بریتانیا.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de