‘پایان هنگ کنگ’: کارشناسان می گویند چین فشار به تصویب سختگیرانه قوانین امنیت ملی بیشتر کارائی این شهر استقلال

چین پرچم ملی در مراسم افتتاحیه المپیک 2008 پکن بازی در استادیوم ملی 8 اوت 2008. این ورزشگاه همچنین به عنوان شناخته شده به آشیانه پرنده است.

جری Lampe/ایسنا

  • روز جمعه چین شروع به حرکت به جلو با بحث قوانین امنیت ملی به هنگ کنگ.
  • مقامات چینی هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد, جزئیات کامل پیشنهاد هر چند از آن خواهد شد به احتمال زیاد یاغی ترویج تجزیه طلبی براندازی و دخالت خارجی.
  • این معلوم نیست چه اتفاقی می افتد و چگونه هنگ کنگ خواهد شد واکنش نشان می دهند.
  • کارشناسان می گویند پکن تصمیم به اجرای این قوانین یک جانبه و نه از طریق هنگ کنگ مقننه “نشان دهنده یک ضربه عمده به دلار هنگ کنگ آزادی و استقلال است.”
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چین در حال حرکت به جلو با یک مجموعه ای از بحث قوانین امنیت ملی هنگ کنگ با هدف سرکوب ضد پکن تمایلات و بیشتر فرسایش منطقه استقلال.

مقامات چینی هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد, جزئیات کامل پیشنهاد است که به بحث در سالانه و تا حد زیادی با مهر لاستیکی مهر ملی (NPC) است که بازگشایی در روز جمعه.

با توجه به بی بی سی وانگ چن معاون رئیس کمیته دائمی از پتروشیمی توضیح داد که این پیشنهاد را هفت مقاله از جمله یکی که دولت هنگ کنگ “باید بهبود” امنیت ملی است.

“زمانی که مورد نیاز مربوط به امنیت ملی و ارگان های دولت مرکزی مردم را راه اندازی سازمان در هنگ کنگ به انجام وظایف مربوطه به حفاظت از امنیت ملی در مطابق با قانون” ایالات متحده پیش نویس با توجه به بی بی سی.

روز جمعه در هنگ کنگ دولت نشانه حمایت از قوه مقننه و گفت: این امر همکاری با چین به منظور اجرای قوانین در هنگ کنگ است.

‘پایان هنگ کنگ’

منتقدان را تشبیه به حرکت به قلدری و می گویند آن می تواند عواقب وخیم این شهر است.

مایا وانگ ارشد چین پژوهشگر دیده بان حقوق بشر گفت که این لایحه می تواند طلسم پایان هنگ کنگ.

“پایان هنگ کنگ هشدار دهنده است نه تنها برای مردم خود بلکه برای جهان است,” او گفت: با توجه به هنگ کنگ رایگان مطبوعات اخبار سایت.

“امروز هنگ کنگ فردا جمعیت: در هنگ کنگ است امن [بندر] برای مخالفت; این نور وجدان صدای صحبت می کند که حقیقت به طور فزاینده ای قدرتمند چین است.”

یک کودک نشسته در حامل پوشیدن ماسک به عنوان ضد دولتی معترضان نگه داشتن دست ها به صورت یک زنجیره انسانی در نشانه ای از همبستگی در كولون خلیج, هنگ کنگ, چین, نوامبر 30 2019.

لی میلیس/ایسنا

طرفدار دموکراسی رهبر جاشوا وانگ توییتی که این حرکت بود “قصاص” برای چند ماه گذشته در اعتراض به تحریک به شدت منفور استرداد لایحه پیشنهاد شد که در نهایت کنار گذاشته به طور نامحدود.

“پکن حرکت مستقیم قصاص در #hongkongers’ تلاش برای بیدار کردن آگاهی بیش از یک سال گذشته گفت: در یک صدای جیر جیر. “[هنگ Kongers] را نمی ترساند در صورت wolf warrior سیاست.”

آنچه در آن است ؟

در حالی که هنگ کنگ از نظر فنی تحت “یک کشور دو سیستم” حکومت با چین ارتباط آن با سرزمین اصلی در حال رشد است بیشتر مملو گذشت زمان.

هنگ کنگ تحت عمل استعماری بریتانیا در قانون برای بیش از 150 سال پیش تا به حاکمیت منتقل شد به چین در سال 1997 از طریق یک قرارداد به نام “قانون اساسی.” این اجازه می دهد تا هنگ کنگ برای حفظ خود, سیاسی, حقوقی و اقتصادی سیستم های جداگانه ای از چین تا 2047.

هنگ کنگ اجرایی کری لام می دهد یک کنفرانس مطبوعاتی در هنگ کنگ در 18 ژوئن 2019.

HK01

قانون اساسی و یا هنگ کنگ مینی قانون اساسی در حال حاضر تماس برای شهرستان به تصویب قوانین امنیت ملی به منع “خیانت تجزیه طلبی فتنه [و] براندازی” علیه دولت چین. این است که به عنوان ماده 23.

در اینجا چیزی است که آن ایالت کامل:

“هنگ کنگ منطقه ویژه اداری باید تصویب قوانین خود را در آن به ممنوعیت هر گونه عمل خیانت, تجزیه طلبی فتنه براندازی علیه دولت مرکزی مردم و یا سرقت اسرار دولتی به منع خارجی سازمان های سیاسی و یا بدن از انجام فعالیت های سیاسی در منطقه و به منع سازمان های سیاسی و یا نهادهای منطقه از برقراری روابط خارجی با سازمان های سیاسی و یا بدن.”

در حالی که این مقاله در حال حاضر وجود دارد به عنوان بخشی از قانون اساسی این شده است هرگز به تصویب رسید.

هنگ Kongers شده اند مراقب باشند در مورد آن استفاده می شود برای تشدید چین کنترل بیش از شهرستان. در سال 2003 هنگ کنگ دولت اقدام به قرار دادن به جلو امنیت ملی لایحه ماده 23 که منجر به تظاهرات گسترده. این لایحه در نهایت برداشت و کنار گذاشتهشدن به طور نامحدود.

این پیشنهاد جدید خواهد بود یش در قانون اساسی با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک, که همچنین بدان معنی است که چین می خواهد اصلاح قرارداد بدون هنگ کنگ تصویب.

چرا آن را در حال حاضر ؟

چین رشد کرده است به طور فزاینده ای از خود راضی در سیاست های خود نسبت به دلار هنگ کنگ در سال های اخیر منجر به افزایش تماس های این شهر به حرکت به سوی دموکراسی کامل.

بن شیرین و مطلوب محقق در موسسه Lowy در استرالیا و نویسنده “نسل هنگ کنگ: به دنبال هویت در چین سایه” گفت: کسب و کار خودی که چین تصمیم به هنگ کنگ قوانین امنیت ملی به کانون توجه دوباره در پاسخ به سال گذشته شد.

“پکن در حال حرکت است در حال حاضر به عنوان بخشی از سرکوب گسترده تر سال گذشته بی سابقه دموکراسی تظاهرات,” او گفت:.

پلیس ضد شورش بازداشت یک معترض در طول یک تظاهرات در 5 اوت سال 2019 در هنگ کنگ است.

آنتونی کوان/گتی ایماژ

مطلوب اضافه شده که COVID-19 شیوع تا دغدغه دولت های خارجی و ارائه آنها را با یک فرصت برای سرکوب آن استان رفته rogue.

“زمان نیز مطلوب با دولت های خارجی پریشان COVID-19 بحران,” او گفت:.

چه اتفاقی می افتد ؟

این معلوم نیست چه اتفاقی می افتد بعدی. با توجه به مطلوب پکن تصمیم به اجرای این قوانین یک جانبه و نه از طریق هنگ کنگ مقننه “نشان دهنده یک ضربه عمده به دلار هنگ کنگ آزادی و استقلال است.”

“پکن شده است تشدید فشار در این شهرستان در طول دهه گذشته و این حرکت کمپین سرکوب به جدید تر در مورد فاز,” او گفت:.

افرا یاو 23 ساله درگیر در هنگ کنگ دموکراسی گفت: کسب و کار خودی که آن را “سخت به بگویید که” اگر تمدید تظاهرات برگزار خواهد شد در این مرحله است.

“سرکوب در هنگ کنگ در حال حاضر شدیدتر از همیشه,” او گفت:. “منطق چین این است که اگر شما را پشتیبانی نمی کند حزب کمونیست و سپس شما در حال به خطر انداختن امنیت ملی چین است.”

  • ادامه مطلب:
  • 20 برنده جایزه پولیتزر عکس گرفتن خیره کننده خشونت از سال گذشته معترضان در هنگ کنگ
  • کارشناسان در حال کاوش آیا coronavirus را می توان از طریق جمعی از فاضلاب پس از یک دلار هنگ کنگ بالا افزایش یافت 2 مورد 10 طبقه از هم جدا
  • بیش از 10 ، 000 پارگی کپسول های گاز باید از کار اخراج شده در هنگ کنگ را باطل تظاهرات و این می تواند عواقب طولانی مدت برای شهر سلامت

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de