این دوستدار محیط زیست بامبو ماسک فوق العاده تنفس و در حال حاضر در دسترس

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

هنوز هم در یک ماموریت برای اضافه کردن برخی بیشتر ماسک صورت خود را به زمان مجموعه ؟ اگر شما لازم نیست که DIY درایو را به یکی برای خودتان و یا به سادگی احساس می کنید راحت تر با واقعی غیر پزشکی ماسک به جای استفاده از یک دستمال و یا جایگزین در صورت پوشش وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های وجود دارد خارج وجود دارد را برای شما به سفارش.

مورد در نقطه: این ماسک است که ما در آمازون است که یک جامد انتخاب برای هر کسی که در بازار است. آن را ساخته شده از یک تنفس پارچه بامبو که فوق العاده راحت و بهتر از همه دوستدار محیط زیست است. پایداری می رود هرگز از سبک!

NxTSTOP Apparel TRAVLEISURE Adjustable, Reusable, Washable Bamboo Face Mask (Navy)
آمازون

NxTSTOP پوشاک TRAVLEISURE قابل تنظیم قابل استفاده مجدد قابل شستشو بامبو ماسک صورت (نیروی دریایی)

آن را ببینید!

دریافت NxTSTOP پوشاک TRAVLEISURE قابل تنظیم قابل استفاده مجدد قابل شستشو بامبو, ماسک صورت برای فقط 14 دلار در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مه 29 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 20, 2020, اما تغییر هستند.

این ماسک گردد با دو پارچه فن آوری را قادر می سازد که کسانی که آن را می پوشند به حفاظت بیشتر ممکن است. آن را پوشش می دهد دهان و بینی از مناطق و لایه بیرونی افزایش یافته است برای جلوگیری از قطرات کوچک و ذرات از استنشاق. ماسک همچنین دارای 5 ٪ اسپندکس گنجانده شده است آن را به برخی از کشش است که خوشبختانه باعث می شود آن است که بسیار راحت تر است. گوش حلقه قابل تنظیم drawstrings به طوری که شما می توانید پیدا کردن مناسب مناسب. بدون دست و پا گوش-جوانه شرایط در اینجا!

NxTSTOP Apparel TRAVLEISURE Adjustable, Reusable, Washable Bamboo Face Mask (Navy)
NxTSTOP پوشاک TRAVLEISURE قابل تنظیم قابل استفاده مجدد قابل شستشو بامبو ماسک صورت (نیروی دریایی) آمازون

آن را ببینید!

دریافت NxTSTOP پوشاک TRAVLEISURE قابل تنظیم قابل استفاده مجدد قابل شستشو بامبو, ماسک صورت برای فقط 14 دلار در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مه 29 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 20, 2020, اما تغییر هستند.

ماسک چین و چروک-مقاوم در برابر, است که ایده آل هنگامی که شما بر روی بروید. آن را نه در همه و برابر خواهد شد تا به سادگی به فضاهای کوچک و جیب. می آید در سیاه و سفید و آبی نیروی دریایی سایه می کند و از ویژگی های هر embellishments. اگر شما از طرفداران از گرافیک در ماسک صورت ساده این آنهایی که برای شما ساخته شده.

خریداران ادعا می کنند که این یکی از راحت ترین ماسک که آنها پیدا کرده اند تا کنون. بر اساس ظاهر آن به نظر می رسد فوق العاده کاربر پسند — و wearability بسیار مهم است که با توجه به آن پوشش به سرمایه گذاری در. به عنوان یک یادآوری شما باید به پاک کردن صورت خود را با ماسک به عنوان اغلب به عنوان شما آن را می پوشند در خارج ، این ماسک ساخته شده است برای شستشو و استفاده مجدد از, بنابراین بدون نیاز به خندق پس از آن ضروری ماموریت!

آن را ببینید: دریافت NxTSTOP پوشاک TRAVLEISURE قابل تنظیم قابل استفاده مجدد قابل شستشو بامبو, ماسک صورت برای فقط 14 دلار در دسترس در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مه 29 سال 2020 است. لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 20, 2020, اما تغییر هستند.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی بیشتر ماسک صورت است که ما در آمازون و فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de