برزیل جهش به جهان شماره 2 در coronavirus موارد پس از آمریکا

1 / 9

برزیل جهش به جهان شماره 2 در coronavirus موارد پس از آمریکا

شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در سائو پائولو

ریو دو ژانیرو (ایسنا) – برزیل شد جهان شماره 2 کانون برای coronavirus موارد در جمعه دوم تنها به ایالات متحده پس از آن تایید کرد که 330,890 مردم بوده است آلوده شده توسط ویروس, سبقت, روسیه, وزارت بهداشت گفت.

برزیل ثبت شده 1,001 روزانه coronavirus مرگ و میر در روز جمعه در نظر گرفتن مجموع مرگ و میر به 21,048 با توجه به وزارت بهداشت.

در سائو پائولو بدترین آمار شهر هوایی ویدیو نشان داد ردیف از باز کردن قطعه در فرمسا گورستان به عنوان آن را با عجله به نگه دارید تا با تقاضا است.

راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است به طور گسترده ای انتقاد خود را برای دست زدن به شیوع است و در این مرکز بیش از حد از عمیق تر شدن بحران سیاسی است.

سابق ارتش کاپیتان خود را دیده است نظرسنجی رتبه افت نکنه با او مخالفت اجتماعی فاصله اقدامات حمایت از اثبات نشده درمان کلروکين و tussles با تجربه مقامات بهداشت عمومی.

درست است تعداد موارد و مرگ و میر است به احتمال زیاد بالاتر از این ارقام نشان می دهد که آمریکای لاتین را بالا اقتصاد بوده است آهسته به سطح شیب دار تا تست.

شیوع شتاب گرفته است. روز دوشنبه برزیل پیشی گرفت بریتانیا برای تبدیل شدن به کشور سوم بیشترین تعداد از عفونت. این پیشی گرفتن روسیه روز جمعه اما بعید است به تصویب ایالات متحده به زودی. جهان شماره 1 اقتصاد بیش از 1.5 میلیون نفر.

پس از وقوع آغاز شد Bolsonaro دهکدهای از دست داد دو وزرای بهداشت پس از فشار آنها را به ترویج اوایل استفاده از داروهای ضد مالاریا مانند کلروکين و هیدروکسی کلروکین. چندین بالا-مشخصات عمومی کارشناسان بهداشت و درمان نیز باقی مانده است. بسیاری از جایگزین شده است توسط سربازان.

در جمعه موقت وزیر بهداشت ادواردو Pazuello فعال-وظیفه ارتش مجاز دستورالعمل جدید برای استفاده گسترده تر از کلروکين و هیدروکسی کلروکین در موارد خفیف.

(گزارش توسط پدرو Fonseca; نوشتن توسط گابریل Stargardter; ویرایش توسط کریس ریس و Rosalba اوبراین)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de