‘Gossip Girl,’ ‘داوسون کریک’ و تلویزیون بیشتر فارغ التحصیلی قسمت به جریان

عمده تاب و لحظات احساساتی! Gossip Girl, داوسون کریک و One Tree Hill در میان تلویزیون را نشان می دهد که تحویل برخی از به یاد ماندنی ترین فارغ التحصیلی از همه زمان.

The O. C. گرفت و نقطه عطف یک قدم بیشتر با ترکیب تکان دهنده از مرگ به این قسمت که شخصیت های اصلی خداحافظی به دبیرستان. ماریسا کوپر (Mischa Barton) — spoiler alert — درگذشت در فصل 3 آخر مدت کوتاهی پس از زنده ماندن او روز در بندر مدرسه.

“این پیچیده” خالق Josh Schwartz توضیح داد: در طول مراسم پانل در ژوئن 2016. “وجود دارد بسیاری از عوامل درگیر شد و آن چیزی است که ما واقعا کشتی با. وجود دارد بسیاری از دلایل هر دو خلاق و بدبینانه. [تهیه کننده اجرایی Stephanie Savage] و من هنوز هم در مورد آن صحبت کنید.”

شوارتز اضافه شده است که واکنش شگفت زده معماران و طراحان پشت نشان می دهد. “افرادی که بیشترین صوتی آنلاین نیست زبان برای همه ما متوجه شد که مردم بسیار متصل به آن شخصیت” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از خشم و فن و هنر است که راه ما آمد.”

البته نه همه تلویزیون فارغ التحصیلی محکوم به فنا هستند و حتی قبل از آنها آغاز خواهد شد. در واقع این قسمت اغلب در خدمت به عنوان فرصت به اذعان عشق و حمایت خود آورده است که این شخصیت تا کنون — ادامه خواهد داد و به راهنمای آنها را از آنها پس از کسب دیپلم خود را.

به عنوان مورد در Gilmore Girlsزمانی که روری گیلمور (Alexis Bledel) فارغ التحصیل از چیلتون مدرسه مقدماتی در فصل 3. در طول valedictorian سخنرانی روری او تشکر کرد مادر Lorelai گیلمور (Lauren Graham) به اعتقاد او. “مادر من هرگز به من داد هر گونه ایده است که من می توانم انجام آنچه من می خواستم انجام می شود و یا هر کس من می خواستم به” او بوده.

بلر والدورف (Leighton Meester) و سرنا های van der Woodsen (Blake Lively) مندرج مشابه احساسات هنگام بحث در مورد دوستی خود را قبل از فارغ التحصیلی. “شما به من” سرنا گفت: بهترین دوست او در فصل 2 از دختر شایعات بی اساس. “همه از دوست پسر و ميانگين و آزمون و معلمان و ما دیوانه مادران است. ما رفت و از طریق آن با هم. ما مطرح شده هر یک از دیگر. شما خواهر من.”

در پایین حرکت به دوباره بهترین فارغ التحصیلی در تاریخچه تلویزیون — از بورلی هیلز 90210 به خانواده مدرن و فراتر از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de