Ilhan عمر می گوید: او معتقد است که ادعا می کند جو بایدن sexually assaulted او


AP

دموکرات “تیم ملی” عضو Ilhan عمر می گوید: او معتقد است که تجاوز جنسی اتهامات علیه جو بایدن را برای رای دادن به هر حال او را به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک صدای جیر جیر دفاع از خود حمایت از متهم تارا Reade مینه سوتا کنگره گفت که “اعتقاد به بازماندگان است که مطابق با ارزش های من”.

“با که گفت در این مصاحبه من در 6 مه ما صحبت در مورد آن و نقل قول نیست همیشه در زمینه. من به شما رای دادن برای او و کمک به او را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

“این مهم ترین انتخابات چرخه طول عمر ما و ما می رویم به یک فرصت اگر ما به صرف انرژی ما در بسیج و ایجاد شور و شوق در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Ms عمر بود در پاسخ به انتقادات از نظرات او در مصاحبه ای با ساندی تایمز که در آن او گفت که او معتقد است خانم Reade که ثبت رسمی پلیس شکایت وی از سوی مامورین آقای بایدن قرار داده و او را در مقابل یک دیوار و نفوذ او را با انگشتان خود را در حالی که او در مجلس سنا کارمند در اوایل 1990s.

در حالی که Ms Omar پیشنهاد “نقل قول نیست همیشه در زمینه”, ساندی تایمز , واشنگتن, رئیس دفتر جاش Glancy گفت: مستقل وجود دارد هیچ چیز در او نقل است که گرفته شده بود از راه دور خارج از چهار چوب.

“اما خوشبختانه این بود که همه در ضبط. نگاهی به و قاضی برای خودتان:” آقای Glancy گفت.

وقتی پرسید که آیا او اعتقاد Ms Reade, Ms, Omar کامل پاسخ این بود: “بسیاری از چیزهای ناخوشایند. این مشکل من معتقدم تارا Reade به اعتقاد من این مهم است برای ما برای دادن فضا به جلو آمده و به اشتراک گذاری داستان های خود را. در آن طول می کشد سال ها و سال ها برای تجاوز جنسی بازماندگان به جلو آمده. عدالت می تواند به تاخیر افتاد اما هرگز نباید انکار کرد.”

وقتی پرسیده شد که اگر این بدان معناست که آقای بایدن نباید نامزد: “اگر ملاحظات [بیش از نامزد] بودند چیزی است که من تا به حال نفوذ بیش از فقط صراحت در اینجا ما می خواهم احتمالا مختلف نامزد شده است.”

Ms Omar آخرین مشخصات بالا از حامیان آقای بایدن برای دریافت انتقاد کرد و گفت آنها را برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهور حتی اگر آنها اعتقاد بر این اتهامات درست باشد یا آنها فکر او اشتباه بود نامزد با ملت نویس Katha Pollitt دریافت سنگین انتقاد کرد و گفت او را برای رای دادن به آقای بایدن حتی اگر او آب پز نوزادان و آنها را خوردند.

“او نبود من نامزد اما با توجه به عقب کاخ سفید است که مهم است” Ms Pollitt نوشت.

بایدن اعلام شد و گفت: اگر آمریکایی ها بر این باورند تارا Reade “آنها احتمالا نباید رای من”.

“من نمی خواهد رای برای من اگر من معتقد بودم تارا Reade” او اضافه شده در MSNBC ،

Ms Reade وکیل داگلاس Wigdor استعفا داد و از او در مورد روز جمعه پس از انتشار جزئیات جدیدی از گذشته خود از جمله سوالات در مورد اینکه آیا یا نه او دروغ گفته در مورد فارغ التحصیلی از دانشگاه انطاکیه در سیاتل.

آقای Wigdor گفت: این یک بازتاب در مورد اینکه آیا اتهامات علیه آقای بایدن بودند و درست است که بسیاری از گزارش Ms Reade در نظر گرفته شده بود به قربانی شرم و حمله او اعتبار در مسائل نامربوط.

Ms عمر دوم “تیم ملی” عضو به طور مستقیم رسیدگی به اتهامات پس از Ayanna Pressley انتشار یک نامه سرگشاده خواستار آقای بایدن برای رسیدگی به اتهامات تجاوز به عنف با “همدلی”.

“من رد انتخاب نادرست که من و ما نامزد نمی تواند رسیدگی به اتهامات در دست و شکست مستاجر کاخ سفید” Ms Pressley نوشت.

ادامه مطلب

جو بایدن می گوید هر کسی که معتقد است تارا Reade نباید به او رای

جو بایدن مدعی می گوید که او باید رها از انتخابات ریاست جمهوری

جو بایدن را رد می کند تارا Reade تجاوز جنسی ادعا

جو بایدن به عموم آدرس تارا Reade تجاوز جنسی ادعا

تارا Reade با استفاده از کلیپ به عقب تجاوز جنسی در برابر ادعای بایدن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de