‘اجازه دهید این کار را!’ Khloe Kardashian با استفاده از True به او کمک کند تمرین

ژله تناسب اندام اواز یا موسیقی دو نفری! Khloé Kardashian رو تمرین خود را در بیش از آخر هفته روز یادبود — و او تا به حال یک کمک کوچک در راه از او درست است.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره, 35, ارسال شده در فیلم های متعدد به Instagram از آخرین تمرین تلاش یکشنبه, مارس 24. او تحت فشار قرار دادند خودش به حرکت در حالی که با کشیدن همراه او 2 ساله کودک در یک واگن پشت سر او.

“بیایید این کار را انجام! 🏃 🏽 ♀ “این واقعیت تلویزیون ستاره زیر نویس این ویدئو تمرین که قرار بود به لحن از “چشم ببر” توسط بازمانده. “@donamatrixtraining بود واقعا هل من این روز است.”

کارداشیان نیز دریافت ستایش از مربی خود را برای تلاش های خود را. “بودن در قرنطینه برای مدت طولانی @khloekardashian TBH من شگفت زده شد شما به پایان رسید, به خصوص با #BabyTrue خود را در پشت” همین یک ماتریس اظهار نظر در زیر ویدئو ها.

در علاوه بر این به خوبی آمریکا مؤسسین دان کمک می کند تا به آموزش همکار KarJenner اعضای خانواده کیم کارداشیان و Kourtney کارداشیان. صحبت کردن به ما هفتگی به طور انحصاری در فوریه 2019, مشهور, مربی نشان داد که خواهر و برادر سه نفر “دوست داشتن زیبا, تخت, abs و همچنین کار بر روی سرینی ماکسیموس (maximus).” او سپس اشاره کرد که هدف آنها به اطمینان حاصل شود که خود را “کون بسیار تنگ و دور.”

این کارشناس تناسب اندام و همچنین باز کردن در مورد چه نوع از تمرینات خواهران معروف لذت بردن از انجام بیشتر. “من با این تمرینات که من انجام دهد و من به آنها تماس بگیرید من Matrix حرکت” او توضیح داد: در آن زمان. “آن را بیشتر انجام زمان انجام تمرين و برش آموزش قلبی عروقی. بنابراین انجام ماتریس حرکت آن ما تمرکز بر روی بیش از یک قسمت از بدن در یک زمان اجازه می دهد تا شما را به کار بر روی لب به لب خود را, اما همچنین به شکل ران.”

در ماه اوت گذشته, افراد مشهور, مربی کوری Calliet مشترک تجربه خود را از کار از نزدیک با Khloé در طول تمرین برای انتقام بدن با Khloé Kardashian سری. در آن زمان او اشاره کرد که چگونه چشمگیر او پشتکار است که در طول یک تناسب اندام تنظیم.

Khloe Kardashians Daughter True Helped Her During Tough Workout
درست و Khloe Kardashian حسن نیت ارائه میدهد از Khloe Kardashian/Instagram

“آنچه مرا شگفت زده کرد این است که Khloé واقعا می تواند کار سخت” Calliet گفت: ما به طور انحصاری در سال گذشته است. “من واقعا دشوار مربی و Khloé خوب بود.”

Calliet اشاره کرد که بازرگان می خواست به تمرین بیشتر به چالش کشیدن و اضافه میکند: “من شروع به خاموش با 20 پوند و سپس او را به مانند 30, 40 پوند است. آن را مانند, ‘OK شما واقعا می توانید بروید.’ به طوری که به من اجازه می دانم زمانی که ما کار از شما می دانید من نمی باید آن را بر شما آسان.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de