شاهزاده ویلیام, دوشس کیت ممکن است ارسال پرنسس شارلوت بازگشت به مدرسه

اقامت نزدیک است. پرنس ویلیام و دوشس کیت ممکن است در ادامه به homeschool شاهزاده خانم شارلوت حتی اگر او را به مدرسه باز می شود در این تابستان پس از بسته شدن به صورت ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دوک, 37 و دوشس کمبریج, 38, با توجه به نگه داشتن شارلوت, 5, در خانه حتی اگر توماس مدرسه در Battersea — که در آن او و شاهزاده جورج هر دو حضور — باعث می شود تصمیم به از سرگیری کلاس های حضوری تابستان امسال با توجه به ساندی تایمز.

Prince William and Duchess Kate Might Not Send Princess Charlotte Back to School
پرنس ویلیام با کاترین دوشس کمبریج و شاهزاده خانم شارلوت. شاتر (2)

اگر مدرسه بازگشایی آن خواهد شد انتظار می رود مطابق با دولت انگلیس را هدایت قوانین و تنها بازگرداندن دانش آموزان در “پذیرش سال 1 و 6 سال” مقاله گزارش. اگر چه شارلوت در پذیرش جورج 6 است که در سال 2 است و نه در یك گروه به بازگشت. این زوج سلطنتی می خواهید به نگه داشتن کودکان خود را با هم و ممکن است ارسال شارلوت بازگشت به مدرسه بدون جورج.

یک منبع گفت:” ما هفته در ماه آوریل که کیت بود “همیشه در مقابل” مدرسه در منزل کودکان خود را, اما در حال حاضر “ندارد هر انتخاب است.”

“سنت توماس مدرسه بسته است با توجه به COVID-19 همه گیر و جورج و شارلوت در حال تدریس آنلاین در Anmer سالن” خودی گفت: در آن زمان. “هنگامی که آن را به اجرا می آید کیفیت آموزش آنلاین St Thomas وجود دارد تا با بهترین.”

کیت — که او نیز سهام خود را 2 سال با پسر شاهزاده لویی با ویلیام — دارای گذاشته برخی از قوانین پایه برای کودکان در حالی که آنها در حال یادگیری در خانه. آنها مجاز نیست به استفاده از iPads کامپیوتر یا دیگر وسایل الکترونیکی و تلویزیون زمان محدود است. این منبع همچنین فاش کرد که از آن گرفته جورج و شارلوت “در حالی که برای تنظیم” را به عنوان آنها معطوف به مدرسه در منزل.

“در حال تحصیل از خانه است یک شوک به سیستم [آنها را]” منبع توضیح داد. “برای شروع با آنها به راحتی پریشان و می خواستم به بازی با هم به جای نشستن در یک کامپیوتر اما کیت در حال حاضر آنها را به یک روال. … [او] است که عمدتا مسئول مدرسه در منزل و playtimes اما ویلیام نیز بسیار درگیر بیش از حد.”

کیت نشان داد در مصاحبه با ITV در مارس 7 که جورج پیدا کرده است آن را به خصوص دشوار است برای انطباق با یک راه جدید برای یادگیری است.

“جورج می شود بسیار ناراحت چرا که او فقط می خواهد به انجام تمام شارلوت پروژه ها. عنکبوت ساندویچ به مراتب سردتر از سواد کار!,” او توضیح داد.

با وجود چالش های بچه ها تا به حال برخی از لحظات سرگرم کننده در طول homeschool. کیت به اشتراک گذاشته شده در یک چت تصویری با جانبازان در 8 مه که کودکان مشغول به کار بودند در یک مدرسه خاص پروژه به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم است.

“مدرسه فرستاده است تمام کودکان یک چالش و آنها در حال یادگیری متن ترانه برای آهنگ ‘ما دوباره ملاقات'” کیت گفت: ساکنان در Mais خانه. “این واقعا دوست داشتنی داشتن که بازی در هر روز است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de