با بهره گیری از تعطیلات آخر هفته طولانی! هر چند این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است بسیاری از مشاهیر شامل — گیر در داخل خانه به علت سراسر کشور در خانه بمانند سفارشات تعداد زیادی از ستاره های در حال ساخت بیشتر وقت خود را در خانه برای روز یادبود.

Chrissy Teigen کردم شروع به سر در یادبود او روز آخر هفته برنامه. در سهشنبه, مارس 24 ، 34 ساله هوس موسس, شوهر, John Legend او ساخته شده یک تخصص کوکتل بعد از خوردن صبحانه نان شیرین و پهن با نوزادان خود را. او سپس lounged رابطه جنسی در یک استخر از زن و شوهر بورلی هیلز خانه.

Teigen حتی طعنه آهنگ از افسانه های آینده آلبوم عشق بزرگتر در حالی که با بهره گیری از این روز آفتابی است. “در حال حاضر نشت جان آلبوم در داستان” این Chrissy دادگاه استار نوشت: در روز یکشنبه. “از ماه ژوئن 19th. یا وقتی که من دیوانه به اندازه کافی.”

41-سال صدای قاضی اشاره کرد تایید خود را از Teigen حرکت در این پست بخش نظرات نوشته: “من این ارتقاء رایگان. نشت.”

کری آندروودبرای بخش او نشان داد او, ساحل, bod در روز یکشنبه. این “گریه زیبا” songstress عینک, ناز, لباس شنای زنانه دوتکه است که او زوج با یک فلاپی کلاه.

“آن تابستان رتبهدهی نشده است؟” آندروود, 37, نوشت, اضافه کردن هشتگهای “#PoolReady” و “#ChooseYou.”

Sofia Vergara لذت می برد قبل از تعطیلات تابستان با شوهرش, Joe Manganiello. زن و شوهر و سفید munched در charcuterie بشقاب و گریل برگر را در خانه پیک نیک. Vergara, 47 و Manganiello, 43, پیوست شد با سگ خود را.

در ضمن Ryan Seacrest تصمیم گرفتند به گام به دور از خانه خود را برای رفتن در تعطیلات آخر هفته پیاده روی. “یک نفس هوای تازه …. حتی از پشت یک ماسک” این بت آمریکایی میزبان 45 میانه یک Instagram شات خود را با پوشیدن یک ماسک و athleisure. “روز یادبود مبارک تعطیلات آخر هفته!

منتهی به روز مگان فاکس اعلام کرد که او teaming تا با Redline جراحی برای کمک به افزایش 2 میلیون دلار به نفع جانبازان و خانواده خود را برای روز یادبود. “این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال می شود بخشی از این روز یادبود و ارتقاء دادن به کسانی که می دانستند و مربوط به کسانی است که فداکاری کردند برای کشور ما” جنیفر بدن بازیگر 34 گفت: ما هفته به طور انحصاری در مارس 20.

پایین ببینید چه بیشتر وبلاگ جشن آخر هفته روز یادبود!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de