Stephen Curry نقش عکاس برای همسر عایشه کاری, بیکینی شلیک

NBA ستاره Stephen Curry تبدیل دوربین بر روی همسرش عایشه کاریبه او نشان داد او باب روز بدن در یک لباس شنای زنانه دوتکه عکس در روز شنبه, مارس 23.

“من در زمان طولانی به اندازه کافی” که نویسنده کتاب آشپزی, 31, زیر نویس دو عکس که نشان داد او با پوشیدن یک رنگ خاکستری دو قطعه. او برچسب گذاشته شده توسط شوهر, 32, به عنوان عکاس.

“Alrighty. Lemme من زندگی با هم” Gabrielle Union اظهار نظر در حالی که کمدین Ali Wong به سادگی نوشت: “وای” همراه با پنج آتش emojis و دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل به نام عایشه یک “Skinnnnny minnny.”

“STOOOOOOOOP!!!” Olivia Munn نوشت. “این است آنچه در قرنطینه بود برای شما ؟ ؟ ؟ ؟ من فقط میخوام از بین بردن این نان و رفتن برای یک پیاده روی سریع واقعی brb.”

این ستاره بعدی شبکه غذایی‘s Aarti سقویرا نظر “دنگ دختر! که بدن به هنگام تولد به کودکان و نوجوانان?!?!?!”

یک فن پرسید: “چگونه است که تو اصلا علائم کشش? معدن هستند بسیاری از نوزادان.”

Stephen Curry Plays Photographer for Wife Ayesha’s Bikini Shoot
Stephen Curry و عایشه کاری شرکت در انواع مختلف را طلب راه اندازی در طول دره نپا جشنواره فیلم. شاتر

“آه من deffffffinitely فراموش” عایشه — که سهم دختران رایلی 7 و رایان 4 و پسر, حکم 22 سال با شوهر — پاسخ داد. “همه بیش از ران من و من طرف است.”

آخرین باری که چاشنی زندگی نویسنده مشترک یک لباس شنای زنانه دوتکه عکس در Instagram بود در ماه فوریه هنگامی که او نوشته شده risqué تعطیلات عکس که نشان داد او ماهیهای طلایی رزمندگان امور خارجه گارد نقطه و پیشانی خود را. آن رفت و به سرعت ویروسی.

اما یک روز بعد او دست می زدند در یک نظر بر روی عکس دیگر او از خودش و شوهر او را به عنوان آنها را خیس تا خورشید در کبو سن لوکاس مکزیک.

ترول نوشت: “Steph, عروسی واقعی زندگی واقعی مزرعه حیوانات” باعث خانوادگی مبارزه با مواد غذایی میزبان به کف زدن برگشت. “بله یک بز من می دانم” او جواب داد: استفاده از مخفف بزرگترین در تمام دوران است.

استفان شده است همسر خود را بزرگترین حامی ارسال یک پیام دفاع از او در مارس 2019 پس از او ساخته شده برخی از بحث نظرات به Jada Pinkett Smith‘s “قرمز جدول بحث” Facebook تماشای سری. عایشه بستری او متنفر است این واقعیت است که “خانم ها همیشه در کمین” در اطراف ورزشکار.

“با افتخار از شما برای معتبر بودن و قرار دادن خود را در خارج وجود دارد – ترس از پتانسیل گاو s#*# و مزخرف است که می تواند و آیا در شما آمده است” استفان نوشت: در Instagram در آن زمان است. “راه مثبت از منفی با تمام این. نگه داشتن شما. من شما را دوست دارم.”

زن و شوهر ملاقات به عنوان نوجوانان در گروه جوانان کلیسا در شارلوت کارولینای شمالی و قدمت آغاز شد در سال 2008 پس از اتصال مجدد. آنها گره خورده است گره سه سال بعد.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de