یک طرفدار دموکراسی حامی بازداشت توسط پلیس ضد شورش در تظاهرات ضد دولتی, تظاهرات در هنگ کنگ – ورزشگاه

تایوان ارائه خواهد شد مردم هنگ کنگ با “کمک های لازم” رئیس Tsai و نشستند ون گفت: پس از هزاران نفر در چین حکومت قلمرو اعتراض پکن قصد دارد برای تحمیل جدید امنیت ملی ،

تایوان تبدیل به یک پناهگاه برای کوچک اما رو به رشد تعداد معترضان طرفدار دموکراسی در حال فرار از هنگ کنگ است و ستد از سال گذشته توسط ضد پکن و ضد هنگ کنگ کشور شد.

پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور و ماشین های آب پاش برای متفرق کردن هزاران نفر از مردم که بسیج در روز یکشنبه در اعتراض به پکن حرکت می کند را به شما معرفی جدید امنیت ملی ،

نوشتن در Facebook صفحه: اواخر روز یکشنبه Ms Tsai و گفت: این قانون پیشنهادی بود که یک تهدید جدی به هنگ کنگ آزادی و استقلال قضایی.

گلوله و سرکوب هستند نه راه برای مقابله با آرمان های هنگ کنگ مردم برای آزادی و دموکراسی او اضافه شده است.

“در صورت تغییر وضعیت جامعه بین المللی فعالانه کشیده دست یاری به هنگ کنگ مردم” Ms Tsai نوشت.

طرفدار دموکراسی حامیان شرکت در تظاهرات ضد دولتی تجمع – گتی

تایوان خواهد شد “حتی بیشتر فعالانه کامل و نونهالان با حمایت از کار و ارائه هنگ کنگ مردم با کمک های لازم” او نوشت.

تایوان هیچ قانون پناهندگان است که می توان به هنگ کنگ معترضان که به دنبال پناهندگی در این جزیره است. قوانین آن را قول می دهم هر چند برای کمک به هنگ کنگ که شهروندان امنیت و آزادی در معرض تهدید هستند به دلایل سیاسی.

تعدادی از هنگ کنگ مهاجران به تایوان شروع به پریدن کرد و 150 درصد به 2,383 در چهار ماه اول سال 2020 از همان دوره در سال گذشته آمار رسمی نشان می دهد.

جانی چیانگ رئیس تایوان اصلی مخالف حزب Kuomintang گفت: Ms Tsai دولت بود آوازی در مورد پشتیبانی از هنگ کنگ در انتخابات مبارزات انتخاباتی اما تا به حال موفق به ارائه معنی دار از Ms Tsai شد انتخاب مجدد در ماه ژانویه است.

“اجازه ندهید ‘حمایت از هنگ کنگ” تنها یک شعار از وعده های خالی … آورد تا افکار خود را در قانون است. پشتیبانی از هنگ کنگ با اقدامات واقعی” آقای چیانگ گفت: با اشاره به لوایح مجلس برای دادن پناهندگی سیاسی برای مردم از هنگ کنگ.

پلیس ضد شورش افسران رفتن را از طریق عملیات های مشترک در طول یک تظاهرات در کازوی خلیج – Anadolu

کوچک جدید قدرت حزب همچنین خواستار Ms Tsai و دولت به ایجاد یک ویژه نیروی کار به “ملموس کمک” به هنگ کنگ مردم است.

اعتراض در هنگ کنگ را به دست آورد همدردی گسترده در تایوان و پشتیبانی از معترضان توسط Ms Tsai و دولت را بدتر کرده اند در حال حاضر فقیر روابط بین تایپه و پکن است.

چین را متهم حامیان تایوان استقلال تبانی با معترضان.

چین معتقد است خانم خانه مدرن به “تجزیه طلب” خم بر اعلام این جزیره رسمی استقلال. Ms Tsai می گوید تایوان در حال حاضر یک کشور مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de