غربی استرالیا پرانتز برای بدترین طوفان در یک دهه

فایل عکس: نمای هوایی از شهر کررتها در منطقه Pilbara در غرب استرالیا

ملبورن (ایسنا) – Western Australia battened پایین خود را برای بدترین طوفان در 10 سال روز یکشنبه به عنوان بقایای یک گردباد گرمسیری ملاقات یک جبهه سرد با باران های سنگین و طوفان موج انتظار می رود در سراسر کشور را coast, مقامات گفت.

بادها gusting تا به 210km در هر ساعت (130 مایل در ساعت) بودند و انتظار می رود روز یکشنبه به نزدیکی این کشور به سنگ آهن تولید افزوده از Pilbara در حال حرکت به سمت جنوب پایتخت ایالت پرت یک شبه و جمعه.

“واقعا بادهای قوی در حال حاضر احساس می شود و آنها شلاق تا مقدار زیادی از گرد و غبار. کسانی که شرایط در حال حرکت به سوی جنوب و انتظار می رود آمار پرت بعد از امروز” گفت: اداره هواشناسی WA state manager James, Ashley.

“ما در انتظار موج اوج ارتفاعات به خصوص در روز دوشنبه بیش از هشت متر (26)…بعید است به میزان قابل توجهی سهولت در پرت تا دوشنبه بعد از ظهر,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

سخنران برای کارگران معدن BHP گروه <BHP.تبر> و ریو تینتو <ریو.تبر> که با استفاده از بزرگترین جهان سنگ آهن صادرات توپی از بندر هدلند بودند بلافاصله قادر به اظهار نظر. این Pilbara پورت اقتدار که در عمل این بندر را بلافاصله پاسخ به یک ایمیل درخواست برای نظر.

جان Broomhall اقدام دستیار کمیسر در بخش آتش نشانی و خدمات اضطراری (DFES) گفت: “یک بار در یک دهه” طوفان می آورد و جاری شدن سیل خطرناک دریاها.

“آیا بیرون رفتن در آب در یکشنبه یا دوشنبه. شما خواهید بود به خطر می اندازند نه تنها زندگی خود بلکه کسانی دریایی داوطلبان خواهد شد که به نام نجات شما” Broomhall گفت.

(گزارش شده توسط ملانی برتون; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de