آیا ماسک خود را ترک شما عرق کردن است ؟ سعی کنید این محافظ مش گتر

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

همه ما می دانیم در این نقطه است که زمانی که ما در حال رفتن برای یک سفر به فروشگاه مواد غذایی و یا رفتن برای یک پیاده روی در یک برنامه به طور بالقوه منطقه شلوغ ما نیاز به پوشیدن یک محافظ صورت را پوشش میدهد. ماسک را به سادگی تبدیل به یک بخشی از زندگی روزمره ما در این نقطه است. هر زمان که ما در مورد به مرحله خارج ما بیش از ما به تازگی اصلاح چک لیست: تلفن, ماسک, کلید, ضد عفونی کننده, ماسک. هنگامی که ما مطمئن شوید که ما همه آنها را ما خوب به آن بروید.

اما ما واقعا خوب به آن بروید و یا ما فقط ملاقات اولیه مورد نیاز? ما در واقع با ما رفتن به وسایل یا ما به سادگی با ساخت مطمئن شوید که ما آنها را ؟ فقط فکر می کنم در مورد آن. شما احتمالا در انتخاب خاص کیف پول بر اساس آن نگاه با نام تجاری و اندازه و ظرفیت نه تنها برای این واقعیت است که آن می تواند به نگه داشتن پول خود را. هنگامی که ما در حال صحبت کردن در ماسک, ما می توانیم به آنها نگاه کنید به همین ترتیب. آن را خوب به توان خاص خود را می خواهد و نه فقط نیازهای خود را — به ویژه هنگامی که ماسک مانند این وجود دارد!

AIWOLU Neck Gaiter
آمازون

آن را ببینید!

دریافت AIWOLU گردن گتر فقط برای $11 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مه 31 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مه 26, 2020, اما تغییر هستند.

این گردن گتر/ماسک ساخته شده است و فوق العاده زیبا مش پارچه پیچیده دوخت و الاستیک برای کشش به این معنی که یکی از اندازه متناسب ترین. آن را به راحتی گرفتن آمازون توجه خریداران به عنوان یک انتخاب برتر برای چهره های حفاظتی را پوشش می دهد و ما می توانید ببینید که چرا — به خصوص در حال حاضر که در دماهای در حال افزایش است هر روز.

این ماسک ساخته شده از رطوبت فتیلهسازی مواد است که هر دو نازک و نور است. آن را راحت برای پوشیدن در این صورت می توان مورد استفاده مجدد قرار و بیش از بیش. آن را بزرگ اگر شما در عجله بیش از حد از آن را سریع خشک شود. هر دو دست آن را بشویید و یا پرتاب آن را در ماشین است. آن را به ماندن چروک بنابراین هیچ نگرانی در مورد است یا نه!

AIWOLU Neck Gaiter
آمازون

آن را ببینید!

دریافت AIWOLU گردن گتر فقط برای $11 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مه 31 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مه 26, 2020, اما تغییر هستند.

این گتر است که در حال حاضر در دسترس در چهار رنگ و می توان بسیاری از راه های مختلف. بدیهی است که رفتن به یک مقدار زیادی از استفاده به عنوان یک محافظ در صورت پوشش این روزها اما در آینده شما همیشه می توانید آن را می پوشند به عنوان یک شال گردن پیشانی بند بند کلاه/کلاه بوش یا بیشتر. دریافت خلاق! آن را ضروری برای طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آفتاب بیش از حد.

ماسک مانند این یکی تمایل به فروش سریع و اغلب به ما نشان می دهد گرفتن یکی از شما می خواهید در حال حاضر پس از آن به پایان می رسد تا در سبد خرید خود را و نه در لیست خواسته های خود را. شما خواهید بود تا رها هنگامی که شما بعدا بررسی کنید و ببینید آن را خارج از بورس دوباره!

آن را ببینید!

دریافت AIWOLU گردن گتر فقط برای $11 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مه 31 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مه 26, 2020, اما تغییر هستند.

به دنبال چیز دیگری است ؟ مشاهده بیشتر گردن گتر اینجا و فروشگاه همه آمازون معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de